CoRsA TEAM

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
amerikada adamlar çöplükten alıyorlar arabayı, kumluyorlar boyuyorlar dünyanın parasına satıyorlar. alan adam hiç nerden aldın nasıl yaptın boya varmı çürük varmı sormuyorlar. :D

tolga_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hay agzın bal yesın hocam adama tek parca boyalı dıyoruz adam vazgecıyo len burası ıstanbulll goruyorsun bızım ınsanlar gerı kafalı yaa

ben bel altı boyatıcam mesela . Arabayı aldığım adam sağ arka çamurluğu boyatmış ton farkı olmuş .Ve 1 noktada da vernik atması mevcut sol çamurlukta şimdi 2 çamurluğu boyatırsam arka taraf çiçek gibi olucak ön taraf soluk kalıcak kaputtada taşlar zedelemiş eğilip çok yakından bakınca farkediyosun. ben temiz arabaya binmek isterim varsın millet boyaya fiyat kırsın. 6-7 yaşından büyük araba alacak olsam eğer işcilik iyiyse benim için boyalı olması önemli değil.ancak saçma sapan dalgalanma varsa tekrar boyatacağım için fiyat kırarım.(Tabi neden boyadıkları da önemli :D) gidipte taklalı arabaya temizlik amaçlı komple boyalı diyenler için geçerli değil bu düşüncem :)

Son düzenleme:

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Renk konusunda bilgisi olan varmı, bmw e39 e36 ların moruna benziyor sanki? :D

erkany

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa Team Sticer : )))

Arkadaşlar Corsa Team olarak bi sticer bastıralım altınada "bir opelim.net kuruluşudur." yazdırırız ufaktan, hem iyi olur hem makara gırgır : ))) tabi site yöneticileride onay verirse ; ) nasıl fikir ?

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
corsa team güzel fikir.
ben bir çalışma yapayım bakayım. herkez çalışmalarını yapsın burda paylaşalım. hangisi beğenilirse ondan yaptıralım. nedersiniz?

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
ozaman corsa c sticker olur :)
a-d arasi ortak birsey bulmak lazim bence. bu arada senin imzadaki sticker benim arka camimda var :D