CoRsA TEAM

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
hmm anladım. bende akşehirliyimde ondan sordum.

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
yani :) anne tarafından. doğum yerim akşehir ama hem baba tarafından hemde büyüdüğüm yer istanbul. ama ben hep akşehirliyim diyorum :)

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yakin bir zamanda plakasi isi ve araciyla braber servis almayi dusunuyorum ayda giderler dustugunde (sofor yakit sigorta....) 1500 civari bir para birakiyor simdi ben bu isi bilmem ama etraftan baktigim kadariyla bu hatlar her zaman para ediyor ve getirisi oluyor
Ben bu araci belli bir kismi pesin gerisi kredi olacak ve kendi kendini cevirecek bana bu konu hakkinda bilgi vrecek birileri var mi?

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
valla ben otel için servis kiralıyorum. ama hatlı plakalı olanları bilmiyorum. 2 tane crafter, 2 tane sprinter kiraladım. 2012 model hepsi. yazın (mart-kasım) 3bin, kışın (aralık-şubat) 1750TL veriyorum. mazot benden. ama araç bakımları, sigorta, kasko, şöför filan herşey araç sahibine ait.

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracıma yarın Pıoneer cd çalar takıcam, şu bilgi ekranını ve direksiyon kumandasının aktif kalabilmesi için bi kablo vardı sanırım, ondan nerden temin edebilirim bilgisi olan varm acaba?

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Son düzenleme:

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
valla inan hiç yok. ben müzik sistemimi yaptırırken göstermişti bana. dreksiyon kontrolü varsa bu parça ile aktifleşiyor ama sadece pioneer için filan diye konuşmuştuk.

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben en iyisi bu işi biraz erteleyeyim, biraz araştırma yapmam lazım. :)