CoRsA TEAM

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
aynen aynen.... her gün saat 10-12 arası iştimaya almak lazım herkezi. 2 saatlik zaman diliminde herkez ''BURDA'' diye mesaj yazacak :):)

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir zamanlar ne güzeldi buralar. gece 5-6 kişinin dakika başı mesaj attığı günler nerede :)

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
bencede. 2008-2009 seneleri çok canlıydı. sabahlara kadar muhabbet ederdik. şidmdilerde neden kimse kalmadıki? ya opel kullanıcıları azaldı. yada yeni opelciler forumlara takılmıyorlar :)

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence Opel kullanıcısı felan azalmadı; benim yönetici olduğum bir forum sitesindede aynı sorun var, diğer forum siteleride çok farklı değil, sosyal ağlar Facebook, Twitter gibi siteler forum sitelerini öldürdü resmen, bence en büyük sıkıntı bu. ;)

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
katılıyorum. ama şöyle bir şeyde var. forum sitelerimizi facebook gibi daha sosyal daha aktif kullanılır hale getirebiliriz. yani facebookda insanlar günlük yaşantılarını kendi sayfalarında paylaşıyorlar. burdada herkezin aynı face gibi kendi sayfaları olabilir. enazından resim video yüklemek daha basitleştirilebilir. inan ben foruma resim yüklemeye üşeniyorum artık. internet sitelerinin yapımından yönetiminden çok anlamam. belki dediklerimi yapmak çok zordur. olabilir. sadece bir fikir :)

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaçan kaçtı bidaha getirmek zor :) Artış olması gerekirken azalma oluyor. Artık insanlar servisleri bıraktı önce internetten sorunlarını arastırıyorlar. Buralara cok uğranması lazım :)

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
bencede. araçlarımız yaşlandıkça sorunlarını kendimiz çözmeye çalışıyoruz. bunun dışında daha genç araçlara sahip olanlarda, servisler her türlü dolandırıcılığı yaptığı için sorunlarının tam teşhisini burada arayıp buluyorlar. bilgilenip öyle servise gidiyorlar. kazık yememek için :)
ama buna rağmen nedense forum kullanıcısı giderek azalıyor.

tolga gümüştekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben sürekli takip ediyorum fakat,
gerçek sorunlar dışında, başlık dışı muhabbetler çok oluyor(hayırlı günler, iyi akşamlar, günaydın, vs)
corsa team içinde sohbet bana göre pek uygun olmuyor , bu nedenle katılımda azalma oluyor,
sabit bir muhabbet başlığı açılıp sohbet bu başlıkta yürütülmesi daha uygun olur.

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
aynen katılıyorum