CoRsA TEAM

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Evet arka daha cok basildiysa yaylardandir. saticilar corsa c yayi diyorlar satiyorlar ama bilinmesi gereken birsey var. Motor farkindan dolayi on taraf degisiklik gosteriyor. Mesela 1.2 benzinli corsaya 1.7dti yada 1.8gsi yayi takarsaniz önü havada kalir. Yada 1.7ye 1.2 yayi takarsaniz istenilenden fazla duser. Benimki gibi :) 35mm yay taktim ama 60mm kadar dustu. Ve yay sertligini koruyamiyor. konforu cok iyi olfu diye degistirmedim. Yayin hangi corsa icin oldugu cok onemli. Sizin yaylardada sanirim boyle bir durum olmus. Teker surtme olayina gelirsek. Tek taraftan surtme sorunu varsa kesin kaportadandir. Ya dodikten yada daha onceden o camurluk islem gormus orjinal durmasi gereken pozisyondan daha iceride duruyor. Bence ufak esnetmelerle cozebilirsin. Belli bile olmaz. Ama daha once dodik vidalarini trasla buyuk ihtimalle sorun onlardandir.

GT-I9500 S4 Cihazımdan Tapatalk ile gönderildi

karamurat1735

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de sizin gibi düşündüğümden alırken belirttim aslında satıcıya ama satıcı bunu ne kadar taktı orasını bilmiyorum malum internetten alışverişin sıkıntıları bunlar :( geçen haftasonu ilgilenecek usta bulamadım sanayide herkes yok ben yapamam yok amortisörden yok şurdan yok burdan diyerek yapmaya yanaşmadı. Sanırım küçük iş olarak algıladılar. Bu haftasonu birilerini bulabilirsem yaptıracağım kesin (umarım).

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabanın boyasına kontrast bir renkle güzel bir jant olur,gösterir kendinide arabayıda...
en büyük özelliği kolay temizlenmesi :D

teoman2580

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1472092_650452731672647_1340878389_n.jpg

karamurat1735

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sonunda hallettim sürtme sorununu beyler :rakir: Kaportacıda çamurluğu biraz daha dışa doğru şişirdik krikoyla. Yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim. Jantlarımı değiştirmek zorunda kalmadığım için artık lastik alabilirim. 195/50/15 ölçülü lastik öneriniz ne olur bana? Fiyat olarak maksimum 140-150 olabilir o da bir çift alabileceğim anca bu sıralar ;)

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Grcmis olsun :) toyo 195 50 15 takim fiyati 600tl. (Antalyada)

karamurat1735

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Toyo sorarım bakalım izmirde ne isticekler iki tanesine. Bana falken önerdiler fiyat performans olarak izmir hava koşulları (çok soğuk olmuyor) için iyidir diye. Tanesi 120 lira falkenlerin

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Bence en iyisi dunlop :) üstüne tanimam.

karamurat1735

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aslında sadece marka konuşmak da doğru olmuyor. Bazı markaların bazı modelleri fiyatına göre iyiyken bazıları o paraya git şunu al denilebiliyor.O yüzden model de yazabilirseniz ona göre ararım ben de çünkü farklı modeller çıkıyor yanlış almayalım sonra ;)