CoRsA TEAM

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sıııt mıllet nabıyonuzz beaa :D ımzadakı astrakıı kessss neww car :D yakında sızlerle :D

karamurat1735

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vida işi olduğunu sanmıyorum

%70 vida dır,lastik yanağınıda dikkatli incelersen anlarsın :) hiç hiç olmadı belli belirsiz davlumbazla oyna biraz...

bu arada işte böyle canlandırın şurayı verin çoşkuyu :D:D

vidalar baya ele geliyor baya imkanım olmadı haftasonu ama en kısa zamanda biraz traşlatıcam bir de öyle bakacağım. Umarım o şekilde çözülür yoksa tekrar masraf çıkacak yay değişimi vs diye :(

Yardımlar için teşekkür ederim tekrar :bir:

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
% 70 cozulur bence. Vidalari trasladiktan sonra biraz cekiclersin olmadi. Ben oyle yaptim rahatim.

GT-I9500 S4 Cihazımdan Tapatalk ile gönderildi

karamurat1735

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vidalar dışında benim gözlemlediğim tampondaki arkadan gelen siyah plastikle dodiğin kesim noktası sürtüyor gibi. Plastikleri söküp oradan biraz çekiçletmem gerek sanırım

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Ofset distan olmasada bazi jantlarda icte oluyor. Yani 7j et35 surtme yapar. Ama et37 yapmiyor. Ilginc olan janttan kaynaklanan surtmeler genelde onde yasaniyor. Oyuzden dodiklerdeki vedalara bak demistim. Jantinin olcu degeri nedir?

GT-I9500 S4 Cihazımdan Tapatalk ile gönderildi

karamurat1735

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fotoğraf çekmek için imkanım olmadı ama geçen yıkamacıda pisliği afişlemek için çekmişim tam da sol arka jantı (sorunlu olan taraf) şimdi fotoğraf ararken buldum süper denk geldi. Bir de uzaktan görebilmeniz için başka bir tane daha ekleyeceğim. Bu arada daha önce hiç fotoğraf eklemedim foruma umarım yapabilirim :)

Ekli dosyalar

• sol_arka.jpg
    sol_arka.jpg
    88.9 KB · Görüntüleme: 15
  • park_srounu_yok.jpg
    park_srounu_yok.jpg
    95.3 KB · Görüntüleme: 13

karamurat1735

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Jant 15 inç ama ofset değerini bilmiyorum aracın üstünde vardı aldığımda. Lastikler 195/50 . Jantın çekildiği fotoğraf aracın eski yayları varkenki hali. Önlerde orjinalin kesilmişi arkalarda spor vardı. Ben de set olarak değiştirdim ama aracın ön değil arka daha çok basıldı. Sanırım dandik olduğu için yayların ölçüleri de tutturulamamış :( Uzaktan çekilmiş fotoğraf ise yaylar değiştikten sonraki yani aracın son hali