Corsa d park sensörü (acil)

TheSecretMan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar... Öncelikle böyle dayanışma dolu bir siteyi bulmak oldukça sevindirici... Görüyorumki herkes birbirine deneyimlerini ve faydalı bilgilerini paylaşıyor...

Benim de bir sorum olacak... 2011 Corsa 1.4 essentia araç aldım... Park sensörü takmayı düşünüyorum... İnternetten uygun fiyata bir park sensörü aldım... Montajını kendim yapmayı düşünüyorum fakat eksik bilgilerim var

1- Mesela; tamponda delik açacağım noktaları tespit edemedim... Pek sağ solda da taktırana denk gelmedim... Eğer taktıran varsa size zahmet tam ölçüleri fotoğraf çekip buraya ekler misiniz?

2- Aracın garantisi devam ediyor, bunu takarsak garanti dışına çıkar mı? çıkarsa bazı kişiler sadece o kısımla ilgili garanti dışı olur diyorlar...

dışarıda çok uçuk rakamlara montaj fiyatı çekiyorlar... ben 54 tl'ye göstergeli park sensörü aldım, adamların takacağı da bundan farklı değil... 350 tl fiyat çekiyorlar... el insaf...

Yardımlarınızı bekliyorum...

Keyifli sürüşler....

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle hoşgeldiniz ;) burada gerçektende çok güzel bir birliktelik ve yardımlasmaya sahit oldum ve hemen herkese kanım kaynadı açıkçası ;)

Şu anda çıkıp resim çekicem de gecenin körunde bunu yapmak pek akıl karı degıl gıbı yagrın oglene dogru çekebilirim aslında ;) fakat tampon su anda elınızde ise ve hemen yapacaksanız bu işlemi şu anda resmini çekip ölçebilirim ;)

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Original corsa d de park sensörü varsa onu kopyalayabilirsiniz. Garanti dışı bırakacaklarını sanmıyorum.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar... Öncelikle böyle dayanışma dolu bir siteyi bulmak oldukça sevindirici... Görüyorumki herkes birbirine deneyimlerini ve faydalı bilgilerini paylaşıyor...

Benim de bir sorum olacak... 2011 Corsa 1.4 essentia araç aldım... Park sensörü takmayı düşünüyorum... İnternetten uygun fiyata bir park sensörü aldım... Montajını kendim yapmayı düşünüyorum fakat eksik bilgilerim var

1- Mesela; tamponda delik açacağım noktaları tespit edemedim... Pek sağ solda da taktırana denk gelmedim... Eğer taktıran varsa size zahmet tam ölçüleri fotoğraf çekip buraya ekler misiniz?

2- Aracın garantisi devam ediyor, bunu takarsak garanti dışına çıkar mı? çıkarsa bazı kişiler sadece o kısımla ilgili garanti dışı olur diyorlar...

dışarıda çok uçuk rakamlara montaj fiyatı çekiyorlar... ben 54 tl'ye göstergeli park sensörü aldım, adamların takacağı da bundan farklı değil... 350 tl fiyat çekiyorlar... el insaf...

Keyifli sürüşler....
ben serviste göstergeli sesli desi park sensörünü 100 tlye taktırmıştım

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta 350 lıra cok fıyat cekmısler sana.. soylede bısey var bence o 54 lıralık park sensorlerınden degıl kalıtelı bı malzeme almanı onerırım kı sonradan başın agrımasın ınternetten bak meseladıger arkadasın takrtdıgı desı marka sensor kalıtelıdır markası bılınen bısey taktır.. kendım takıcam dersende park sensoru olan bı corsadan olce alman en guzelı bence sonucta orjınalının aynısı olucak

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biz tesisat bağlattık akü ve teyp elektrik aksamı garanti dışı kaldı sadece...

TheSecretMan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar marka vereyim rotacar...okudugum yorumlara gore iyi bir urun...emin olun takilan diger urunlerden pek farki yok...cogu cinde uretiliyor sistem ayni sistem...4 sensor 1 ekran ve baglandiklari orta devre kutusu... arka patk lambasina takiliyor.... bazilarinin ekrani buyuk renkli vs... olculeri hala bulamadim netten foto buldum ama goz karari yapmak istemiyorum tamponu sokmeden yapicam...bazi arkadaslar tampon arkasinda sensor yerleri belli diyor ama bundan da emin degilim....

LeoGeo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Keyifli sürüşler....

[/IMG]

Umarım işine yarar.

TheSecretMan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eyw kardeşim oldukça işime yarayacak hemde...montaja başlıyorum hemen.... emeğime sağlık...

digicron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla ben 96 gls ye kendim taktım geri vistes lambasından da elektiriğini aldım zaten kenarlara doğru takarsan kaldırıma 40 cm kalınca ötmeye başlıyor ben fazla kenara takmadan halletmiştim çok fazla dikket çeken bir şey değil zaten ve takılması acayip basit kolay gelsin hayırlı olsun