Opel corsa d arka park sensörü montaj

fifa5107

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracıma park sensörü montajı yaptım. Ancak kabloları içeri alırken tereddütte kaldım. Daha doğrusu tamponu sökmediğim için fazla seçenek oluşturamadım. Opel corsa d 2013 model aracım için öneriniz nedir. Şu an kabloları Sol arka far in boşluğundan içeri aldım. Ama geçici olduğunu düşünüyorum çünkü orada sonuçta bu kablo için yer yok. Tavsiyeniz. Nedir.
Yapabilirsem Video da kabloları topladığım yer belli

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
orda kalabilir sorun olmaz.
bagaj eşiğindeki plastik parçayı sökerseniz oradan da içeri alacak ve tampona ulaşacak boşluklar var.

fifa5107

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim. Bagajı açınca eşkteki plastik aksamın tırnaklarını sökuyorum ama lambanın hafif alt tarafında içeride bir tırnak şey tutuyor. Kırmaktan korktum. Ekstra dışarıdan vidalı bir şey mi yoksa.büyük bir güçlü tırnak mı çözemedim.

Far in içinde etrafında fitil.var. içeri su girmesin vs diye onlar ileride zarar gormez değil mi kablolar orada dursa.şu an sorunsuz duruyor. Bayağı Video. Fotoğraf çektim ama burada paylaşamadım. Montajla ilgili

mystic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende yakın zamanda marketten aldığım park sensörü montajını yapmıştım. Arabanın altına yatıp plaka lambası nın kablosunu takip ettim.O kablonun içeri girdiği tapayı çıkartıp onu yanında içeri aldım. Yalnız o delikten yukarı almak için elektrikçi kılavuz teli kullandım.

worldblue

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Merhaba,
bende aracıma park sensörü takmak/taktırmak istiyorum fakat internette bir türlü istediğim ürüne denk gelemedim. Aracım gri ben sensör renkleri de gri olsun istiyorum. Kaliteli bir park sensörü önerisi rica edebilir miyim?