Opel corsa d arka park sensörü montajı

fifa5107

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracıma park sensörü montajı yaptım. Ancak kabloları içeri alırken tereddütte kaldım. Daha doğrusu tamponu sökmediğim için fazla seçenek oluşturamadım. Opel corsa d 2013 model aracım için öneriniz nedir. Şu an kabloları Sol arka far in boşluğundan içeri aldım. Ama geçici olduğunu düşünüyorum çünkü orada sonuçta bu kablo için yer yok. Tavsiyeniz. Nedir.
Yapabilirsem fotoğrafta kabloları topladığım yer belli

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Benim bildiğim far boşluklarından tampona geçiliyor veya tampona geçiş delikleri varsa oralar kullanılabilir.

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Genelde arka sol farı sökülüp far boşuluğunda bagajın içine alınıyor...Tabi bu modelden modele değişebilir...

fifa5107

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sol farı söküp bende oradan aldım . Fitil e zarar verir mi acaba diye düşündüm. İçeri su girer mi falan düşündüm. Tamponu söksem daha çok seçenek vardır eminim :)

Nobran

Emektar Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sol farı söküp bende oradan aldım . Fitil e zarar verir mi acaba diye düşündüm. İçeri su girer mi falan düşündüm. Tamponu söksem daha çok seçenek vardır eminim :)

Tamponu sökmenize yada farın oradan içeri almanıza gerek yok. Aracın bagajının sol tarafındaki kapağı sökün sensör beynini ve buzzerı oraya çift taraflı bant ile sabitleyin, tamponun arkasından bahsettiğim bölüme kabloların geçebileceği boşluklar mevcut oraları kullanabilirsiniz :)