Corsa d junyan led far

faaruk59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar corsa D FAR arıyorum resmi ve videosu var fakat türkiyede satış noktası varmı acaba bilen warsa paylaşirsa sevinirim en çok hoşuma giden model bu

video'su :
OPEL CORSA LIMITED EDITION 9° parte - YouTube
OPEL CORSA LIMITED EDITION 2° parte - YouTube

ARKA - ÖN LED STOP ÇOK HOŞ...

Opel Corsa D Forlygter Dayline Krom JunYan LED, Astina.dk

bu sitede satılıyor fakat fiyat çok pahali geLdi bilen qören olursa bana bildirsin bundan :):rolleyes:

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
farların türkıyede satısı mevcut fakat almanı onermem gercektende yaz gunu o temız havada bıle önunu goremıyosun merceklerı cok ama cok kalıtesız oluyor bunların aratırsan zaten cokca şikayette mevcut bununla ılgılı olarak onun yerıne aracın orjınal farlarına mercek montajı yaptır bıde ıcını sıyaha boyasınlar ıstersen canakların etrafına halka led ler var onlardan montajda yaparlar hem goruntu kalıten etkılenmez guzel mercekte hemde cebınden o kadar para cıkmaz pısman olmazsın..
arka farlar ıcınde alınır derım onlar gercekten aracın havasını degıstırıyor ve guzel..

faaruk59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
farların türkıyede satısı mevcut fakat almanı onermem gercektende yaz gunu o temız havada bıle önunu goremıyosun merceklerı cok ama cok kalıtesız oluyor bunların aratırsan zaten cokca şikayette mevcut bununla ılgılı olarak onun yerıne aracın orjınal farlarına mercek montajı yaptır bıde ıcını sıyaha boyasınlar ıstersen canakların etrafına halka led ler var onlardan montajda yaparlar hem goruntu kalıten etkılenmez guzel mercekte hemde cebınden o kadar para cıkmaz pısman olmazsın..
Arka farlar ıcınde alınır derım onlar gercekten aracın havasını degıstırıyor ve guzel..

örnek resim warmi elinde paylaşirsan sevinirim nasıl durduğunu görmem lazim ona göre öyle yaptiricam... :D

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta goggle corsa mercelı far yaz bı ton modelı var ona gore ıstedıgını yaptırırsın..
ben eskı aracımda komple ıcını sıyah yapmıstım mesela grı dı arac cok yakısmıstı.