Opel Corsa D Elektrikli Direksiyon Burç Değişimi Sonrası Sertleşme ve Toplamama Sorunu

livene55

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
onu direksiyon tamiri yapanlar yapıyor benim cli rsde direksiyon mafsalı sabitti ayarlıya çevirmiştim o sırada salak gibi çevirdim direksiyonu bursa beşyldaki bir direksiyoncu sıfırlamıştı nasl yapılıyor hiç bilmiyorum. Bu arada direksiyon kutunuzu plastik dişliden metale çevirdiniz mi tamir sırasında bunu duydum ama nasıl olduğunu merak ediyorum bir daha hiç sorun olmuyor diye söylürlar
yarın direksiyon kutusunu tamir eden amcaya sorayım kullandığı madde ismini unuttum ama birdaha yapmaz demişti.ön takımdan çözemediğim sesler geliyor tümsekten geçince ama kutuyla alakalı değildir diye tahmin ediyorum genel stabilizesi iyi. fiesta aracımda trw takmıştım sıfır 500 600 liralık 20 30 bin sonra yine bozmuştu en iyisi orjinali tamir bence

livene55

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
tam emin değilim direksiyonu en sağ yaptığım zaman ya daha çok dönüyor ya da daha az ayarı buna istinaden mi yapıyorlar acaba

zamorano007

Kayıtlı Kullanıcı
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
Bende direksiyon kutusunun burcunu yaptirmistim, plastik tikirti burcunun yerine çelik tikirti burcu taktilar ben memnunun sokmeden once direksiyonu kilitlediler, bantla isaretlediler ve iki taraftan olctuler, tikirti burcunu degistirdikten sonra ayni olculerde geri taktilar

• Beğen
Tepkiler: cagatay16 ve Kaan.