Corsa D Aşkı

HeroKing

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gayet yerinde ve güzel eklemeler olmuş araba çok hoş duruyo ALLAH kaza bela vermesin. ayrıca pedal setini çok beğendim ama fiyatını hiç beğenmedim :D

Çok teşekkür ederim, Allah cümlemize kazasız belasız sürüşler nasip etsin. Bende pedal setini çok beğendim alıp almama konusunda epey bir düşündüm en sonunda aldım işte bir çılgınlık yapıp yeni kasalar gelince düşer diye tahmin ediyorum ama bilinmez :)

barcha

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maşallah kardeşim Allah nazardan saklasın. Araca diyecek laf yok zaten hergün görüyoruz kendilerini:)

HeroKing

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maşallah kardeşim Allah nazardan saklasın. Araca diyecek laf yok zaten hergün görüyoruz kendilerini:)

Eyvallah kardeşim :) Senin Astra da az değil hergun o tavan kaplamasını kıskançlıkla görüyorum bir kaplatamadım gitti benim arabayı :)

Son düzenleme:

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araç on numara (kendimdede aynısı var oradan biliyorum :D ) modifiye ise çok sade ve şık olmuş ancak kesinlikle devamı gelmeli , kazasız belasız

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Siz onu bir de gece görün gece :) maşallah Çığır Abi kazasız belasız kullanmanı dilerim..

ahmet28

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya hocam o karlıklarla araba sürtmüyor mu bende bişey yok zırt pırt alt sürtüyor

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya hocam o karlıklarla araba sürtmüyor mu bende bişey yok zırt pırt alt sürtüyor
Valla bende de body kıt var ön tarafa birde ekstradan karter koruyucu taktırmıştım. Ancak ya çok büyük çukur farketmezsem yada çok dik otopark girişlerinde ilk zamanlar sürtüyordum şimdi çapraz geçiyoruz sıkıntı yok :)

HeroKing

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla bende de body kıt var ön tarafa birde ekstradan karter koruyucu taktırmıştım. Ancak ya çok büyük çukur farketmezsem yada çok dik otopark girişlerinde ilk zamanlar sürtüyordum şimdi çapraz geçiyoruz sıkıntı yok :)

Vallahi bende de hem karter koruma bende 3.5" luk yay var çok dik rampa vb olmadığı sürece sıkıntı yok diklemesine 1 Malboro paketi anca sığıyor :) karter bazen sürtüyor okadar genelde çok rahat, İlker kardeşin söylediği gibi az çapraz :)