Corsa D Aşkı

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vallahi bende de hem karter koruma bende 3.5" luk yay var çok dik rampa vb olmadığı sürece sıkıntı yok diklemesine 1 Malboro paketi anca sığıyor :) karter bazen sürtüyor okadar genelde çok rahat, İlker kardeşin söylediği gibi az çapraz :)
Bazen bende düşünüyorum 3.5 koysam mı diye ama resimlerde gördüğüm kadarıyla çok etkilememiş... yaylı ve yaysız foto var mı? birde yaylar ne marka? H&R Mı?

HeroKing

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bazen bende düşünüyorum 3.5 koysam mı diye ama resimlerde gördüğüm kadarıyla çok etkilememiş... yaylı ve yaysız foto var mı? birde yaylar ne marka? H&R Mı?

yarın arkadaşın corsa ile yan yana çekerim dostum bayağı fark var,yaylar vogtland pahalı ama yol tutuşu ve konfor çok iyi bariz fark etti tavsiye ederim kesinlikle almandan şaşmayacaksın diye dememişler boşuna

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yarın arkadaşın corsa ile yan yana çekerim dostum bayağı fark var,yaylar vogtland pahalı ama yol tutuşu ve konfor çok iyi bariz fark etti tavsiye ederim kesinlikle almandan şaşmayacaksın diye dememişler boşuna

Var niyetim geliyor gidiyor bir diyorum taktırayım bir sürtüyor vazgeçiorumönemli olan şimdi arka tarafa ben bazen oturutoyurm 3 kişi bagajı dolduruyorum gırtlağa kadar bildiğin aile aracı kıvaında sürtme falan yaşarmıyım acaba?

HeroKing

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Var niyetim geliyor gidiyor bir diyorum taktırayım bir sürtüyor vazgeçiorumönemli olan şimdi arka tarafa ben bazen oturutoyurm 3 kişi bagajı dolduruyorum gırtlağa kadar bildiğin aile aracı kıvaında sürtme falan yaşarmıyım acaba?

arabaya ilk eibach yaylardan takmıştım arkayı fazla onu biraz yukarda bırakmıştı o yaylarla kesin ama son taktığım yaylarla arkada 3 kişi, şoför ve on yolcu + Full bagaj sorun yaşamadım hiç :) yaklaşık 8 bin oldu bu yayları takalı ve çok memnunum dediğim gibi Bursa tarafına yolun düşerse gel mutlaka kendi gözlerin ve hislerinle gör dostum :) unutmadan birde benim lastikler 195 50 r15 yanaklardan dolayı çamurlukla çok boşluk var normale göre bunu da etkisi varmıdır dersen evet bunu da epey etkisi var diye düşünüyorum dostum :)

HeroKing

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet sonunda sprint booster'ımızı taktık...
izlenim mi ben bu arabadan hiç bu kadar zevk almamistim abartı gelecek bazılarına ama bugün mini Cooper 7 ile kalkış yaptık 0-100 1 araç fark attım en kısa zamanda hızlanma videolarını eklerim sağlıcakla herkese iyi akşamlar:)

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun Çığır Abi bu arada sis farını aradan çıkarmadan senin aracın arkasına 1.2 yapıştıralım bence :D

HeroKing

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun Çığır Abi bu arada sis farını aradan çıkarmadan senin aracın arkasına 1.2 yapıştıralım bence :D

bugün bende onu düşündüm serdar kardeşim birde gülücük koyalım yanına süper olur bu arada eleman çıldırdı:) bizim 1.2 uçuyor resmende lastik dayanmayacak gibi buna aşırı hasaslaştı araç sprint booster'ın bu kadar etkili olucagini hiç düşünmemiştim forumları falan okuduktan sonra. Resmen koltuğa yapıştırıyor serdar görmelisin :)

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugün bende onu düşündüm serdar kardeşim birde gülücük koyalım yanına süper olur bu arada eleman çıldırdı:) bizim 1.2 uçuyor resmende lastik dayanmayacak gibi buna aşırı hasaslaştı araç sprint booster'ın bu kadar etkili olucagini hiç düşünmemiştim forumları falan okuduktan sonra. Resmen koltuğa yapıştırıyor serdar görmelisin :)

Aynen abi yapalım bunu :D zaten kopuyordun sen bu araçla şimdi daha da çoşturur seni..Sana GSI bakıyorduk ama şimdilik erteleyelim :rolleyes: bana da gelen geçen takılıyor..Gören 2.0 T mu sanıyor nedir ben daha hiç oralı olmadım Dürüst olayım yemiyor :D

HeroKing

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen abi yapalım bunu :D zaten kopuyordun sen bu araçla şimdi daha da çoşturur seni..Sana GSI bakıyorduk ama şimdilik erteleyelim :rolleyes:
bakmaya devam edelim Serdar seneye kısmetse bunu satmadan bir gsi yada opc düşünüyorum bakalım saçmalamayıp evlenmezsem seneye kesin birtane alıcam :) bir kaç gsi gördüm ama nasıl kullanılmış bilinmez haldeler

HeroKing

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen abi yapalım bunu :D zaten kopuyordun sen bu araçla şimdi daha da çoşturur seni..Sana GSI bakıyorduk ama şimdilik erteleyelim :rolleyes: bana da gelen geçen takılıyor..Gören 2.0 T mu sanıyor nedir ben daha hiç oralı olmadım Dürüst olayım yemiyor :D
ona hemen bir sprint booster takıyoruz ozaman uçuyoruz:) finkteydim bugün gördüm seni durusu yeter o arabanın ha birde baktılar içinde pırlanta gibi çocuk millet gaza geliyor işte bugün bir 3,35 vardı kudurttum :) görmen lazımdı :)