corsa d 1.2 easy şehirdışı test

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bugün acil bir durumdan dolayı antalyadan manisa alaşehire gidip gelmek zorunda kaldım ve yeni aldığım corsa yı denemişte oldum.. hava şartları çok kötü olmakla beraber denizliden sonra açıktı. bol bol sis vardı yollarda buzlanma fazlaydı karla karışık yağmur yağıyordu ve bende standart lastikler vardı..ancak bir sıkıntı yaşamadım.. hazırlıksız yakalandık diyelim.. depoyu tam fulleyerek yola çıktım alaşehire vardığımda tam 363 km yol yapmış oldum ve deponun %60 ı halen durmaktaydı döndüğümde km sayacı tam 741 km de durdu ve depo çeyrekle kırmızı çizgi arasında şu an.. 800 km yi rahatlıkla tamamlar daha fazlada yol yapabilir 210 tl ye depom fulleniyor 45 lt. hızım 100-140 km arasında değişti yer yer ufak denemeler yaptım. aracın yol tutuşu fena sayılmaz ayrıca ufak bir video çektim bilgi amaçlı. genellikle corsa 1.2 nin yokuşlarda bayılacağı sollamalarda sıkıntı yaratacağı söylenir ve bende bu yorumları bilerek aldım ama araç beni yanılttı. araçta 2 kişiydik ve yokuşlarda hiç 3. vitese düşmedim sadece keskin virajlarda hız kesmek zorunda kaldığım için 3.vitese düştüm. video antalya korkuteli arası tahtalı belinde çekilmiştir. ne kadar yorucu ve uzun bir rampa olduğunu antalyadaki arkadaşlar bilir yaklaşık 10 km kadar. özellikle manuel e aldım aracı viteslerin ekranda görünmesi için.

2013 corsa d 1.2 85 bg easy. Antalya tahtalı beli tırmanış - YouTube

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Bu yol bana pek tanıdık gelmedi ama araba az yakıyor gerçekten güzel paylaşım olmuş. Ama V8 arabadan sonra seni pek mutlu etmez performans olarak. Beni zaten eradan sonra hiç mutlu etmez :D

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugüne kadar hep yüksek hacimli motor kullanmış ve boş yere vergi ve yakıt ödemiş biri olarak ben memnunum doğukan :) jeep i satıcam inşallah tek olumsuz yanı 0-100 süresi 2.5 v6 vectram 9 saniyede ulaşıyor ama 3,5 saniye için vergi ve fazladan yakıt ödemek mantıksız... Yaşlandım artık sanki :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi