corsa combo meriva hız sabitleyiciyi kol almadan hazırlama

turkolog55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hangi renk kablodan almış resimden pek anlaşılmıyor

kalın kırmızı kablodan almış ustam.

Osman bey ışığın yanmaması normal. şu anda aracın kadranını söktüm yine yaptığım led çalışmasını biraz daha profesyonel hale getirmek için. Orada lehimleri olmakla beraber led yok. ben de hazır sökmüşken bir led lehimlemeyi düşünüyorum ama bir yandan da korkuyorum. Resmi ekliyorum.

bu arada devreyi kendi hazırladıkları butonlarla yapanlar. Kullandığınız butonlar basıp çektiğinizde basılı kalan mı (evdeki lamba anahtarları gibi) yoksa bas çek şeklinde mi (apartman otomatiği gib)

osmanaby

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oo süper led takarsak sorun çözülecek. Ben gösterge panelini sökmeye cesaret edemedim. tekrar toplama konusunda sorun yaşayabilirim diye..
Devre için kullanılacak butonlar apartmanda kullandığımız zil butonu/merdiven otomatiği mantığında olacak...

cihanakdemir

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Corsa c nin gösterge tablosunda cc lambası olmadığından yanmaması normal. Gösterge tablosu testinde de yanmıyor çünkü.

Kdzli arkadaş demişti sanırım lambayı yakmak için hat çekmeyi planlıyorum diye. Konuyu takip ediyorsa ne yaptı acaba ben de merak ediyorum.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

cihanakdemir

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
bu arada devreyi kendi hazırladıkları butonlarla yapanlar. Kullandığınız butonlar basıp çektiğinizde basılı kalan mı (evdeki lamba anahtarları gibi) yoksa bas çek şeklinde mi (apartman otomatiği gib)

Elektronikçilere push button derseniz size çeşit çeşit buton gösterirler. İçinden istediğinizi beğenirsiniz

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

turkolog55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tşk ederim her ikisinden de almıştım zaten lazım olur. Bu arada kadranı sökmüşken hız sabitleyicisinin yerine smd kırmızı led taktım kadranı taktım şu anda bir sıkıntı yok inş yanar aktif edilince.

cihanakdemir

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
ben de bir aktif edebilsem şu cruise control sistemini...

turkolog55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ustam en kötü ihtimalle kadıköye uğra derim :) vereceğin parayı yakıt olarak koyarsın hem de bu bahaneyle gezmiş olursun. sağolsun mehmet bey ücretsiz bu imkanı veriyor.

cihanakdemir

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
ustam en kötü ihtimalle kadıköye uğra derim :) vereceğin parayı yakıt olarak koyarsın hem de bu bahaneyle gezmiş olursun. sağolsun mehmet bey ücretsiz bu imkanı veriyor.

kendisiyle irtibata geçtim. opcom şu anda elinde değilmiş. 1 hazirandan sonra olacakmış. pire için yaktım yorganı, ben de kendime opcom almaya karar verdim, sipariş ettim geliyor. cc kullanabilecek miyim merka ediyorum. bu modellerde olmaz diyorlar buradaki ustalar ama sitede benim modelden cc yapabilen var.

turkolog55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
buradan ustaların paylaştığına göre motor tipi fark ediyor. Müşürünüz vardı galiba sizin. Madem olmuyor müşür niye olsun. Aynı motora sahibiz ess. paket 2004 aracım. yapmadım henüz ancak müşür varsa aracımda ve aynı araca yapabilen varsa korkmayın olacaktır. Cihazla alakalı bir durumdur. aslında 15 haziran gibi istanbuldayım sabretsem de ben de orada yaptırsam ama oraya gelirken onun zevkini yaşamak istiyorum :) özel servis arkadaşımda op-com var olmaz falan diyor ancak bir deneyeceğiz artık.