Corsa C çıta boyatma

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba,bu konuyu takip ederken bir sey aklıma takıldı,bu cıta sokme isleminde kalan lekelerin bir sekilde cıkacagı sonucu cıkıyor,fakat o cıtalar cıktıktan sonra altındaki boyanın tonu ile kapı uzerindeki boya arasında ton farkı oluyormu? sonucta yagmuru karı camuru gunesi o boya yemiş oluyor ama cıta altındaki boya hic bir etki altında kalmıyor,bu yuzden ton farkı olur mu diye sormak istiyorum?
bişey olduğunu sanmıyom zaten pasta vs ile uyum sağlıyor

HsynP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
istanbul maslak sanayide bu cıtalar ve diger siyah yerleri boyatma konusunda tavsiye edebileceginiz bir yer var mı?(işinin ehli)

nicolayy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar birşey soracağım.benim corsanın ön çıtası ile 2004 te değişmiş farla arasına bir parça girmiş acaba bunu değiştirebilir miyim

CaRTe-GT

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
60-70 yeter ya...hatta o bile fazla ama usta gaza gelsin güzel yapsın die 60-70 :) Para eden zaten koruma ve boya tutması için alınan bi ilaç.
n576975507_1898636_4845.jpg

WhiTeRaVeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En sonunda çıtaları boyattım. Fiyat olarak da 50 ylt ye halloldu. Çamurlukları da boyatacaktım ama oralara çok fazla taş sıçradığından zamanla çirkin bir görüntü olur diye yaptırmadım.

ÖNCESİ..................... SONRASI

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadasım hayırlı olsun. cok ta guzel yaptırmışsın. 50 ytl sadece yan cıtalarmı?

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
50 ytl cok uygun. gule gule bin. dökülsede dökülen parçayı takriben heralde parça 10 liraya geliyor, döküleni 15-20 liraya geri boyatma imkanın olur aynı yerde.

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nerde bu yer ya . istanbul da şubesi yokmu :) bende bi kaç yeri boyatmayı dusunuyorum. bizim araç kırmızı malum. kapı kolları, aynalar, çıtaları, arka plakalıgın oldugu yeri parlak siyah yapayım diyorum.