Corsa C çıta boyatma

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dökülmez diye garanti verdi. dökülürse parasız yaptırırım :)

usta sen aracın için njoy spor paket yazmışsın.. o şekil olunca orjinalinde boyalı çıta gelmiyo mu? ben başta araban essentia sandım.. dedim adam kapı kolları jantlar falan herşeyi değiştirmiş heralde ama..
beni bi aydınlatırsan sevinirim..
bu arada iki fotoya baktım, yeni hali 10 numara olmuş güle güle kullan..

WhiTeRaVeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nerde bu yer ya . istanbul da şubesi yokmu :) bende bi kaç yeri boyatmayı dusunuyorum. bizim araç kırmızı malum. kapı kolları, aynalar, çıtaları, arka plakalıgın oldugu yeri parlak siyah yapayım diyorum.
yer çorlu'da şubesi olduğunu sanmam. sanayide bir oto boyacısı. arkadaşlar 2 yıl önce boyatmışlar onlar tavsiye etmişti, temiz iş yapıyorlar. kırmızı ve siyah güzel duruyor,boyatmasan da hoştur diye tahmin ediyorum.

WhiTeRaVeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta sen aracın için njoy spor paket yazmışsın.. o şekil olunca orjinalinde boyalı çıta gelmiyo mu? ben başta araban essentia sandım.. dedim adam kapı kolları jantlar falan herşeyi değiştirmiş heralde ama..
beni bi aydınlatırsan sevinirim..
bu arada iki fotoya baktım, yeni hali 10 numara olmuş güle güle kullan..
evet araç NJoy spor paket ama bana çıtalar siyah geldi. aynalar ve kapı kolları gövde rengi. iki arkadaşım daha benimle aynı dönemde NJoy almışlardı onarın da öyle. bizden sonra silverline çıktı, onlarda komple gövde rengi.

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya bizim evin burda bi corsa var.. araç bariz enjoy.. jantlar orta konsol falan.. ama çıtaları siyahtı anlam veremiodum.. demekki model yılına göre farklıymış... 2006 enjoylarda çıtalar falan bildiğim kadarıyla gövde rengi oluyoduda.. neyse aydınlattığın için saol.. bizim evin burdaki adama sormaktan kurtuldum :) en sonunda sorcaktım acaip merak etmiştim..

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok ben zaten parlak siyah yapayım diyorum. gene siyah ama plastik durmasın. parlak siyah

brqcorsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En sonunda çıtaları boyattım. Fiyat olarak da 50 ylt ye halloldu. Çamurlukları da boyatacaktım ama oralara çok fazla taş sıçradığından zamanla çirkin bir görüntü olur diye yaptırmadım.

ÖNCESİ..................... SONRASI
cok güzel olmuş güle güle kullan.hem fiyat olarak cok uygun hem de cok iyi olmuş senin arac renginde.bu senin yaptırdıgın yer istanbulda olsaydı ben de yaptırırdım kesin:)

brqcorsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya bizim evin burda bi corsa var.. araç bariz enjoy.. jantlar orta konsol falan.. ama çıtaları siyahtı anlam veremiodum.. demekki model yılına göre farklıymış... 2006 enjoylarda çıtalar falan bildiğim kadarıyla gövde rengi oluyoduda.. neyse aydınlattığın için saol.. bizim evin burdaki adama sormaktan kurtuldum :) en sonunda sorcaktım acaip merak etmiştim..
benimki de njoy 2003 model ama cıtalar siyah plastik meftun.araba siyah oldugundan cok anlasılmıyo ama belki görmüşsündür:)