corsa c tampondaki siyah kısımları boyatma

WhiTeRaVeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
boya altına plastik astarı atarsa hiçbirşey olmaz. benim sürekli tazikli suyla yıkanıyor birşey olmadı. ancak yolda gelen taşlar zarar veriyor. gerçi o taşlar herşeye zarar veriyor.

alonso_51196

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fikrimi sorarsan ben de boyatma derim. güzel durmuyor yakınlarda bitane beyaz corsa var boyatmış :) ... özellikle çamurluklarda siyah kısımlar daha büyük çamurluk ve lastik havası veriyor. boyatınca bu avantajı kaybedecek...
ama boyatıcam diyorsan, plastik zımpara + astar yaptırman gerekiyor. 100 civarına hallolur sanıyorum.

plastik zımparayı kendimiz yapabilirmiyiz

burack

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
burakcakirel.wordpress.com
bbende sormuştum hepsini tampondaki çitalar ve çamurluklar.hepsi 150 demişti.vazgeçtim bende.

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
zımpara yapılabilir tabi neden olmasın....

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabanın önünü komple bembeyaz yapmayın derim.. tabi herkesin kendi zevki..

alonso_51196

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki boya noolcak araba boyası mı olacak tabi onun birde tabancayla uygulanması lazım sanırsam

nastres

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında uğraşmak isteyene kolay ama bence boyacıya verin 150.200 civarı sormuştum ben
bende katılıyorum komple beyaz yapmayın kötü duruyor kendinizce bişler yapmaya calışın :))

aeroSOUL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla bende aynı uygulamayı yaptıracaktım ama koportacı tutmaz boya dedi. Plastik parçlarda konsoldaki gibi pütürlükler olduğu için boya kötü olur dedi. Zımparalasanız öle boyasanız deyincede o riske girmek istemediler. Benim aracımda metalik gri kapı kolları yan çıtaları gövde rengine geri kalan kısımlarıda piyano siyahına boyatmak istiyorum bunu yapabilecek düzgün çalışan usta varsa fiyat o kadarda önemli değil aslında.Birde aracın yan tarafına şerit çektirmek istiyorum onuda nasıl yaptırabilirim?tafsiyelerinizi bekliyorum..

tb8cth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar benim aracı önceki sahibi boyatmış her yeri beyazdı sonradan ben siyah sprey boyayla ön panjuru boyadım ama hos olmadı acaba boyayı sökecek bir madde varmıdır benim yaptığım boyayı bir tiner çeşidi döküyor kaporta boyasını sökmedi denedim...

dogbox

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
plastik astar ilaç atıyorlar hiç birsey olmuyor adam gibi işini bilen birine boyatırsan sorun yok bende orj marşpiyel alabilseydim eğer boyamıcaktım çamurluk çitalrını falan ama orj marşpiyel alamadım için fiber aldım mecburen beyaza boyattım tabi benim tamponun üzerindeki o çirkin çitalarda iptal oldu o yüzden şık duruyor :)