Corsa C çalışmıyor...

Volcano

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2003 model Corsa C 1.0 sahibiyim. 10 gündür kullanmadığım aracım çalışmıyor. Akü sağlam, motor tam çalışacak gibi oluyor ama "Egzoz Gazı" ışığı yanıp sönüyor. Bu sırada da araçtan pat-küt ses geliyor. Çalışmadığı için servise de gidemiyorum. Katalitik konvertör mü arızalı acaba sizce problem nedir ve kaça mal olur? Yardımlarınızı bekliyorum...

corsa1.012v

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gecmis olsun arkadasim, valla eger ariza isigi yanarsa elektronik bir sorun olabilir en iyisi bir servise goturup tech cihazina baglatip sorunu bulmak

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
garantin devam etse opel asistance gelirdi ama garantin yoktur.. napsak napsak? en iyisi kaskon varsa onun çekicisini çağır para vermezsin heralde.. yani kaza falan olunca para vermion , böle bi durumdada almazlar heralde gerçi sormakta fayda var..başkada bişey gelmiyo aklıma malesef

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
anahtarı elinden düşürüdn ise içindeki chip düşmüş olabilir veya canbus hattın da araç kimlik nosu ile iletişim yoktur servis çağır uğraşma

Volcano

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anahtarı elinden düşürüdn ise içindeki chip düşmüş olabilir veya canbus hattın da araç kimlik nosu ile iletişim yoktur servis çağır uğraşma

Sağolun hiç aklıma gelmemişti. Akşam bir de yedek anahtarla deneyeyim.

Volcano

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Malesef yedek anahtar da çalıştırmıyor. Benzin deposu hava yapmış olabilir mi?

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
Malesef yedek anahtar da çalıştırmıyor. Benzin deposu hava yapmış olabilir mi?
cevabımda yazdım canbus sistemi ile gövde kontrol modülü arasın da araç kimlik numarası hatası olabilir z1.0xe motorlarda bu sorun çok olurr.