Corsa C 2005 Bir Kac Donanim Hakinda

bycream

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sorun olmaz ekran uyumlu değil ama teybi astra h teyibi olarak tanıtınca araca ekranı kabul edio bende bekliorum teyp gelcek takılcak inşallah bu ay

Astra H olarak nasıl tanıtıcaz ?? direksiyon kumandası vs de çalışır herhalde ?

bu arada bende önümüzdeki hafta ayna , kapı kolları vs gibi aksamları gövde rengi yapmakla işe başlamış bulunmaktayım.

Sırayla her şeyi yapıcam :) Typde yolda gelir 15 güne sanırsam. Bir sitede bu teybin aynısı 1400 YTL idi kalp krizi geçircektim az kalsın :p

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sorun olacağını sanmıyorum senin baktığın teyp ile benimkisi aynısı ben başka teyp takdığım için çıkardım evde benimki

mehmetaligupur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadasım senın aradıgın buton bende var ben almıstım aynı senın gıbı orjınal olsun ıstedım ama araya zaman gırdı taktırmadım ıstersen o butonu sana verebılırım

greif

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mrb

1-orjınal on dısılı far butonu servıslerde 130 ytl cıvarı bısı onu takınca gostergeyede bır ısık takıyorlar on sıslerı yaktıgınız zaman yesıl yesıl yanıyor aynı anda sadece parklarrlada yakabılıyorsunuz

speedmanizm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sana tavsiye yan sanayi sis lambasi alma goruntu icin gusel ama biraz yandiktan sonra ust cami daha dogrusu plastigi kiriliyor devamli su aliyor sis lambalari geciyor ama ustune silikon falan cekersen ii oluyor bende war aldigima pisman oldum

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sana tavsiye yan sanayi sis lambasi alma goruntu icin gusel ama biraz yandiktan sonra ust cami daha dogrusu plastigi kiriliyor devamli su aliyor sis lambalari geciyor ama ustune silikon falan cekersen ii oluyor bende war aldigima pisman oldum
kesinlikle haklısın orijinal biraz pahalı ama orijinal her zaman güzel ben baya bi bekledim orijin taktım çok çok memnunum

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
famagustanın içinden mi?