Corsa 1,2 Lpg tavsiyesi

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Ağzına sağlık abi. Haklısın valla arada 500-600 tl fark oynuyor buda yaklaşık 10depo lpg ediyor:)) türkiyeyi turarım ben o lpg ile:)

Değil mi ama ;) arada fark ile dünya kadar km yaparsın ya o yüzden gerek yok çok para vermeye neticede garantisi var bir yerine bir şey olur ise garanti içinde çözülür. ;)

_KILIÇ_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Değil mi ama ;) arada fark ile dünya kadar km yaparsın ya o yüzden gerek yok çok para vermeye neticede garantisi var bir yerine bir şey olur ise garanti içinde çözülür. ;)

Abi 2 yıl önce palio 1,2 aracıma taktırmıştım atiker 950 tlye. bir ay içinde 4 defa beyin değişti :)) hiç sıknıtı yaşamadım. Hemen eskiyi söküp yenisini taktı arkadaş sağolsun sonra anladıkki beyine su gidiyormuş ben her arabayı yıkadıgımda beyinin yerini deiştirdik birdaha tık demedi:))))

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Abi 2 yıl önce palio 1,2 aracıma taktırmıştım atiker 950 tlye. bir ay içinde 4 defa beyin değişti :)) hiç sıknıtı yaşamadım. Hemen eskiyi söküp yenisini taktı arkadaş sağolsun sonra anladıkki beyine su gidiyormuş ben her arabayı yıkadıgımda beyinin yerini deiştirdik birdaha tık demedi:))))

Birde her yerde parçası var hadi diyelim garanti bitti parçası ucuz anın da değişim.

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şehiriçi ve sehirdisi olcumlerinizi yazarmisiniz rica etsem.
Benim nasil kullandigim ile alakali ama agrasif ve pahali lpg ile (ispartada 2.50 lerde) tamamen sehiricinde 20 kurusu gecmez(klima acikken bile). Ama sehirrler arasi 1.99dan falan aldigimda 12-13 kurus yaktigina sahit oluyorum. Bu degeride klima acikken gorebiliyorum.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Benim nasil kullandigim ile alakali ama agrasif ve pahali lpg ile (ispartada 2.50 lerde) tamamen sehiricinde 20 kurusu gecmez(klima acikken bile). Ama sehirrler arasi 1.99dan falan aldigimda 12-13 kurus yaktigina sahit oluyorum. Bu degeride klima acikken gorebiliyorum.

Olcay yak o arabayı :maden:.
Güzel tüketim değerleri. Ben 24 senelik, 300.000 km ye merdiven dayamış 1.4 Astra SW ile uzun yolda 15-17 kuruş civarında (ortalama litresi 2 lira diyelim) yakıyorum, araç genelde yüklü oluyor, abartmamak şartı ile aracı biraz da agrasif kullanırım. Dediğim gibi LPG nin en cazip yanı fiyatı, hele hele yakıt alırken "depoyu fulle" demenin keyfi bir başka oluyor. :)

_KILIÇ_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aynen tam tarhmin ettiğim gibi benimde bu değerşerin altına inecegini umuyorum. şu anda klima acıken benzinde şehir içinde 7 lt yakıyor. Lpg ile bu 8-9 lt olacak kaanatindeyim.bu 21 kuruşu gecemeyecek gibi uzun yolda da tahminim 5-6 lt yakar.

_KILIÇ_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Olcay yak o arabayı :maden:.
Güzel tüketim değerleri. Ben 24 senelik, 300.000 km ye merdiven dayamış 1.4 Astra SW ile uzun yolda 15-17 kuruş civarında (ortalama litresi 2 lira diyelim) yakıyorum, araç genelde yüklü oluyor, abartmamak şartı ile aracı biraz da agrasif kullanırım. Dediğim gibi LPG nin en cazip yanı fiyatı, hele hele yakıt alırken "depoyu fulle" demenin keyfi bir başka oluyor. :)

O fulle demenin keyfi hiçbirşeyde yok abi :))) bire fullendikden sonra 70 tl denmesi dünyaya değer:)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Geçen işte ara ara araca benzin alıyorum yav 100 TL benzin aldım aracın depo yarım olmadı bile ben o paraya 700 km den fazla yol yapardım gaz da :D

_KILIÇ_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen abi 100 tl işe ben şehiriçinde 320 kmyi gecemedim daha:)