Lpg Tavsiyesi

thewhitewolf89

Kayıtlı Kullanıcı
05-Amasya
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar astra G 98 model aracımızda atiker multifast, yani atikerin 10 yıl önceki sistemi var. 4 ay önce contayı yaktık, neyse usta dediki lpg ayarı yaptır muhakkak çok tekleme yapıyor. O aralar 100 km de ortalama 10-11 litre LPG yakıodu. Ayar yaptırdık 15 litreden aşağı düşmedi bir türlü. En sonunda çok övülen bir ustaya gösterdik, 15 dakika ayar yaptı ama bu araç ayar tutmuyor dedi, lpgnin ön elektrik tesisatı çok zayıf ne kadar ayar yapsan tutmaz dedi. Elektrik tesisatın maliyeti bin tl civarı, usta komple değişitirisen daha iyi olur dedi ve nanofast önerdi 1300 tl ye takarız dedi. Sizce ne yapmalı ? şuan araç 15 litre yakıyor, bir km de ortalama 45 kuruş. Nanofastı eledim, Atiker gold araştırıyorum ama Atikfast öneren de var. Başka bir usta da gold senin araca fazla gelir dedi. Böyle birşey varmı:D

Kerim Avcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Atiker gayet güzel ve kaliteli bir markadır. Atiker yetkili servisi tavsiyesi ile uygun olanı taktir.

thewhitewolf89

Kayıtlı Kullanıcı
05-Amasya
Siteyi ziyaret et
Atiker gayet güzel ve kaliteli bir markadır. Atiker yetkili servisi tavsiyesi ile uygun olanı taktir.

Peki ustanın atiker gold senşn araca fazla gelir demesi dikkate alınması gerekirmi, benim araçta obd bağlantısı olmayacak.

Kerim Avcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Peki ustanın atiker gold senşn araca fazla gelir demesi dikkate alınması gerekirmi, benim araçta obd bağlantısı olmayacak.

Merhaba! Senin araca obd sisteme gerek yok. Yeni nesil motorların bazılarına takarlar. Servisin ilk önerdiği herzaman icin araca uygun olandır. Atiker servisleri genelde düzenli ciddi servistir. Ürün serilerini tam bilmiyorum. Sadece ariza lambası yakmasın diye pazarlık yap yeterli.

thewhitewolf89

Kayıtlı Kullanıcı
05-Amasya
Siteyi ziyaret et
Merhaba! Senin araca obd sisteme gerek yok. Yeni nesil motorların bazılarına takarlar. Servisin ilk önerdiği herzaman icin araca uygun olandır. Atiker servisleri genelde düzenli ciddi servistir. Ürün serilerini tam bilmiyorum. Sadece ariza lambası yakmasın diye pazarlık yap yeterli.

Teşekkür ederim.

Src

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
97 model opel vectra 2.0 16 valf kullanıcısıyım. lpg taktırmayılım araca. hangi modeli önerirsiniz. bursada tavsiye edebileceğiniz usta varmı

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne marka taktırırsanız taktırın ama mutlaka afr ayarı yaptırın. katalizör ve subap sağlığı için...

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar astra G 98 model aracımızda atiker multifast, yani atikerin 10 yıl önceki sistemi var. 4 ay önce contayı yaktık, neyse usta dediki lpg ayarı yaptır muhakkak çok tekleme yapıyor. O aralar 100 km de ortalama 10-11 litre LPG yakıodu. Ayar yaptırdık 15 litreden aşağı düşmedi bir türlü. En sonunda çok övülen bir ustaya gösterdik, 15 dakika ayar yaptı ama bu araç ayar tutmuyor dedi, lpgnin ön elektrik tesisatı çok zayıf ne kadar ayar yapsan tutmaz dedi. Elektrik tesisatın maliyeti bin tl civarı, usta komple değişitirisen daha iyi olur dedi ve nanofast önerdi 1300 tl ye takarız dedi. Sizce ne yapmalı ? şuan araç 15 litre yakıyor, bir km de ortalama 45 kuruş. Nanofastı eledim, Atiker gold araştırıyorum ama Atikfast öneren de var. Başka bir usta da gold senin araca fazla gelir dedi. Böyle birşey varmı:D

0507 766 02 20 özdin varol. kardeşim izmire gidersen kitini değiştirmeye gerek kalmadan tüm sorunlarından kurtarırlar seni. bu arkadaş afr ayarı yapıyor. tesisatında eksik sorun ne varsa sana birebir göstererek uzman otogaz diye bi firmayla anlaşmalı orda tesisatında gereken düzenlemeyi yaparak seni mutlu mesut gönderirler. ne arıza lamban yanar. nede arabada lpg ile alakalı sorun kalır. ama gitmeden önce sana bir kaç tavsiye vereyim. lpgyi vanadan kapatıp akü + ucunu söküp 30 dakika sonra takıp 100 150 km benzinde kullanıp yanına gitmen. aracın benzinde sorunsuzsa lpg'de kesinlikle özdin beyler sorunsuz hale getirir.

okii_00

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
indirim kampanya

5 yaş 50,000 km geçmemiş opellerimize 3 yıl motor garantili lpg montajı ankara opan opel yetkili servisinde yapılıyor 31 ağustosa kadar süresi varmış ayrıca 3 yaşını doldurmuş opellerimizede bakım ücreti 399 tl ihtiyacı olanlar var ise bilgilerinize