Corsa 1.0 Yakıt Tüketimi;

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
cem iyi güzel diyosun ama bu işin 'bence' si yokki.. üstte açıkladım oldukça anlaşılır biçimde olmasına özen göstererek.. :D

corsa1.012v

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla arkadaslar benim araba sehir ici 7 litre sehir disida 4.5 litre yakit tuketiyor 100 km de, bence cok ekonomik

locke

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sorunun sebebi egzost manifoldu çatlamış olabilir aynı durum bende de var. eskiden 750 km giderdim şuan 550-600 km anca gidebiliyorum

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Soguk Havalarda Motorun ısınması uzun Sürdügü için Otomatik jiklenin Kapanmasıda bu ölçüde uzuyor.jikle Açıkkende arabanı normalden fazla Yakması Dogaldır.Hele birde Gittğiniz mesafe kısaysa çok Yakması normal Gibi.Bakımları Yerindeyse Havaların Isınması Beklemek Lazım Gibi Görünüyor.

locke

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hiçbir hava ve yol şartı %20 civarında bir yakıt tüketimi arttırrmaz kanımca.daha teknik bir sorun var.dediğim gibi egzost manifoldu yada enjeksyonlar le ilgili bir sorun olabilir.

mpuza

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Bugün götürüyorum arabayı servise bilgi veririm arkadaşlar.

Bu arada arabanın motoru 102 bin de rektefiye yapıldı şuanda 106 binde...

mpuza

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Opis'e götürdüm durumu anlattım. Makineye bağlamışlar ve program update'i gerektiğini söylediler. Durum bundan kaynaklanıyormuş. Deneyip göreceğiz sonucu buraya yazarım. Sizce alakası olabilir mi? Acaba motor yapılırken yazılımıyla ilgili bir problem mi oldu? Yazın motoru yaptırmıştım.

locke

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alla alla çok ilginç sonuçları paylaşırsanız sevinirim

pmimarfurkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benim araçda 1.0 ilk aldgında 15000 deydi 700 km gidiyodm günden güne düşme yaşadım bakımları zamanında yapıldı şimdi 550 belki 600 . acaba corbon clean mı yaptırsam diye düşünüyorum . mert egzost manifoldunun çatladıgını nasıl anlarız. emrah sonuçları yazarsan sevinirim...