Çorludan Selamlar

keremkrm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: Çorludan Selamlar

Herkese çok teşekkür ederim arkadaşlar bu sıcak karşılamadan dolayı mümkün olduğunca aranızda aktif bi şekilde rol alıcam aslında bugün aracımın resimlerinide paylaşıcaktım kaput koruma ve 3 m in filmleri yapılmıştı opel inanda fakat filmleri beğenmediğimden dolayı söktürdüm filmler tekrar yapıldıgında aracımın resimlerinide paylaşacağım..

keremkrm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Aydn link' Alıntı:
Hayırlı uğurlu olsun aracınız. Allah kaza bela vermesin. Artık sigorta/kasko işleri için bilgi alabileceğimiz bir üyemiz var aramızda :)
Amin Tesekkür ederim.Elimden geldigince ve bilgimizin yettiği derecede her konuda soru sorabilirsiniz yardimci olmaya calisirim tabikide.

keremkrm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

harunhoca link' Alıntı:
Hem 136 HP hem cosmo hem de stil paket... sen turnayı gözünden değil, [size=10pt][size=10pt]alnının çatından[/size][/size] vurmuşsun,  iyi günlerde kazasız belasız sevdiklerinde kullanmanı dilerim. Bir de Flexride şasi sistemi ni alsaydınız full+full olurdu. Harika tercih, memnun olacaksınız.  bravoo
ևok teşekkür ederim ben 2011 model insignia 1.6 cosmo aracimi satipta bu araci aldim malum yakit 3 senedir canima yetti ☺ flexride şasinin galiba biraz eksikligini hissedicem insigniadan sonra ama onuda eklediğim zaman fiyat iyice uçuyodu o yüzden bu sekildede full+full olarak hissediyorum ben ☺