çookk acilll jant ve lastik için yardım lütfen

dj_gokcell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çookk acilll yardım lütfen jant ve lastik için

İyi günler arkadaşlar hafta içi büyük ihtimalle pazartesi günü jant lastik alıcam kısmetse 17'' ama halen ne alıcamı bilmiyorum size sorum astra g sedan için sütme yapmıyacak lastik ölçüleri nedir kullanıpta sorun yaşamayan ve sorun yaşayan tecrübeli arkadaşlardan yardım istiyorum kullanıcağım yay ölçüsü max 4 cm acil yardım edin size zahmet pazartesi alıcam sonra bide sürtmesiyle uğraşmak istemiyorum :confused::confused::confused::confused:

Son düzenleme:

eRaGoN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Model olarak çok uçuk şeyler bakma derim ve alacağın yere gittiğin zaman kararını kendin zaten verirsin.. Eğer jant + lastik alacağın yerdeki elemanlar tecrübeliyse sana sürtüp sürtmeyeceği hakkında bilgi verirler. Burda ne desek boş çünkü yüzlerce çeşit model var hangisini alacağını bilmiyoruz en azından beğendiğin bi kaç tane seçenek olsaydı onlar hakkında bilgilerimizi paylaşabilirdik..

dj_gokcell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en fazla 1000 liralık jant alıcam lastik hariç model belirtemiyorum çünki internettekiyle kayserideki fiyatlar çok farkediyo bitane momo gtr beğendim ama bilmiyorum daha hiç bakamadım bile piyasaya lastiğin yanak ölçüsü falan nası olmalı acaba sürtmemesi için

bozkan38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hemserim aldinmi jant lastik?bende lastik düsünüyorum bu gün baktim mishelin 165tl dedi 195 60 15. cok güzel jantlarda vardi onlarinda takimi 490tl idi.alsammi almasammi kararsiz kaldim.lastigide aceba briston turanzami alsam yoksa michelinmi bilemedim.ne alsam aceba?

dj_gokcell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok şükür aldım burak 1 hafta oldu alalı federal diye lastik varmış ucuz die ondan aldım geniş taban hız lastiği gayette memnunum nasılsa kayserideyiz taş çatlasa 4 ay kullanacaz dediğin lastikleri hiç kullanmadım fikir veremicem o yüzden

bozkan38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok şükür aldım burak 1 hafta oldu alalı federal diye lastik varmış ucuz die ondan aldım geniş taban hız lastiği gayette memnunum nasılsa kayserideyiz taş çatlasa 4 ay kullanacaz dediğin lastikleri hiç kullanmadım fikir veremicem o yüzden
jant ne aldin resim koyabilirmisin?

srk34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
verelim jant lastik lenso streetrace 4*100 dunlop 215/40/17

beyaz araçta da güzel duracağını düşünüyorum

Ekli dosyalar

• 2009-1s.jpg
    2009-1s.jpg
    95.4 KB · Görüntüleme: 38
  • DSC00555%20%28Small%29.JPG