conta yanık 14 bin km yaparmı :)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
aman deyim devirdaim şakaya gelmez bi kitledimi trigeri kopartır. yani ben öyle duydum :D

Bak o dediğin doğru çünkü kayış devridaim e bağlı olarak çalışmakta. Durması yada kilitlenmesi durumunda kapacağına kesin garanti veririm.

Bununla birlikte eğer ki triger değişimi yapan bir arkadaşıma üçe beşe bakmadan devridaim da değişmesini ihmal etmesinler derim.

opelim2008

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bak o dediğin doğru çünkü kayış devridaim e bağlı olarak çalışmakta. Durması yada kilitlenmesi durumunda kapacağına kesin garanti veririm.

Bununla birlikte eğer ki triger değişimi yapan bir arkadaşıma üçe beşe bakmadan devridaim da değişmesini ihmal etmesinler derim.

aynen abi ama burası varya cok kotu bisi anlamıyolar adam degistirem der bilmıyoki o yuzden degistiricem 700 lira tüm parcaları aldım ahtapot hortumda dahil taktırırken conta testide yaptırıyım bakam :)

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kalorifer musluğuna da baktırın mutlaka, benim arabadaki su kaçağının sebebi kalorifer musluğuymuş

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
bencede epey gider abi of aklıma kurt düsürdünüz abi he :) arbanın üstünde 8 yıllık devirdaim var yok ben şimdi gitttim mi bi conta testi yaptırıyımm dimi :) 14 bn güvenmiyim sakır sakır su ıcıyo :)

Rekor kıracağım derken daha fazla masraf açma, araba fazla yol yapmıyor diye bazı motorla beraber çalışan parçaları değiştirmeyi ihmal etmemek lazım.

kalorifer muslugumu agustos ayında degistrmişttim ama gene degistirtiyim tskler

Bulabilirsen ya orijinalini ya da kaliteli yan sanayisini al, adi olanların ömrü çok kısa oluyor. :(