conta yanık 14 bin km yaparmı :)

opelim2008

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar 1 yılı gecti üst hortum sisiyo abi senin conta yanık ondan araba su atıyo yedek su deposundan denile tam 1 yılı gecti :D araba toplamda 14 bin km yaptı ve hareret hala 100 gecmiyor fan devreye girip hemencık düsüyo herkese sordum bu radyatöre giren boru sert oluyo die herkes abi normal basınc olcak diyo simdide size soruyorum :) arkadaslar arabam 14 bin km conta yakmısmıtır :D fikirlerinizi paylasın :)

not : yedek su deposu orjinalinle kapıgı dahil degistikden sonra su atması kaparcık falan olmadı ve kendim taktım bu sekilde 14 bn km oldu :) anlatılmak istenen yani arabaya yapılan leke ve yasatıgım yerdeki sorun :) izmirin bergma ilcesinde oturuyorsanız bunlar normal seyler:) buunu anlatmk istedim :) yoksa araba 14 bn km yaparmı yanık sekilde :)

Son düzenleme:

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Eninde sonunda seni bir yerde bırakacak beni bıraktı geçenlerde...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
arkadaslar 1 yılı gecti üst hortum sisiyo abi senin conta yanık ondan araba su atıyo yedek su deposundan denile tam 1 yılı gecti :D araba toplamda 14 bin km yaptı ve hareret hala 100 gecmiyor fan devreye girip hemencık düsüyo herkese sordum bu radyatöre giren boru sert oluyo die herkes abi normal basınc olcak diyo simdide size soruyorum :) arkadaslar arabam 14 bin km conta yakmısmıtır :D fikirlerinizi paylasın :)

Kim diyor bunu, ustalar mı? :(

opelim2008

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kim diyor bunu, ustalar mı? :(
ewt savas abi burda bi 24 yaslarında birisi dedi :) yan sanayi radyatörü takmıstı arkadas bi ara su kabnda kaparcıklar oluyodu gittim yan sanayi kapak genlesme kabı aldık ama kabak kırık farketmiyo :) ole gezdik araba su fırlatıyo gittim bi orjinalını aldım ohh ozmandan beri tık yok :)

odabasalparslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeş benim arabada da aldım alalı su eksiltme problemi vardı.Dğişmedik hortum depo kapak kalmadı.En sonunda lpgden benzine atma problemi çıkınca ustam üst kapağı artık açmak zorunda kaldı.Tahmin ediyorduk ama masraf olmasın diye de erteliyorduk.Dediğin gibi ne bir hararet ne de en ufak sıkıntı olmamıştı.Conta daha önce yanmış.Tamir edildi çok şükür sıkıntı kalmadı.Aslında benim de amacım yaza kadar idare etmekti ama lpg sıkıntısı olunca mecbur kaldım :)

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vallahi tek yağ ile 30000 km yapan araba gördükten sonra bırak allahın opel i contası yanık 14.bin gitsin :)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
vallahi tek yağ ile 30000 km yapan araba gördükten sonra bırak allahın opel i contası yanık 14.bin gitsin :)

Caner işte adam yağına bakmaz adam 30 000 km gider bende aracın 10 000 km dolmadan değiştiririm oda bana yolda kalarak hizmet eder :sopa::sopa::sopa:

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

30 bın ne ki :D bızım meriva 50 kusur bınden sonra 100 bın oldu hala aynı yag :D Hemde LPG li :D Artık azar azar yakmaya baslıyo yagı :D Bakalım vizelerden sonra gidersem babamla cekıcez koydekı sanayıye kendımız degıstırcez yagı fılıtreyı ohh mıs :D

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Caner işte adam yağına bakmaz adam 30 000 km gider bende aracın 10 000 km dolmadan değiştiririm oda bana yolda kalarak hizmet eder :sopa::sopa::sopa:
ya bi laf vardır
acıma yetime döner koyar d tüne :D