çok sevdiğim ARABAM SİZLERE ÖMÜR :(

HK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kacagidiyo.com.tr
geçmiş olsun

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
babam hep der at avrat silah teslim edilmez araba isteyen arkadasına taksi parasını ver gitsin diye
bide bisey dicem kasko sizin arabanızda baskasının yaptığı kazanın hasarını karsılarmı benim bildiğim karsılamıyo ama yanlısta bilmiyo olabilirim ....

prens2381

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kasko full kaskoydu ve başkası sürse dahi karşılıyordu. bugün exper ile telefonla irtibata geçtim ve dosayanın eline geçtiğini, arabayı gördüğünü ve pert raporu verileceğini söyledi. ne kadar ödeneceğini 7-8 güne kadar bölge belirleyecekmiş. ama arabam pert oldu. bu arada tüm herkese tekrardan teşekkür ederim.

danger

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok geçmiş olsun ölüm yok ne yapacaksın bunada şükür demek geçiyor

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
abi allah beterinden korusun cana gelmemişya bunada şükür.emanet ata binen çabuk iner derler.veripte başını belaya sokacağına en iyisi vermemek daha iyiymiş bunu bir kez daha anladım benim bir arkadaşım var arabası bir yana dünya bir yana ufak çizik olsa oturup ağlar o derece.babası gelsin vermez aracını ama musaitse kendi gideceği yere götürür.şimdi ondan arabasını isteyipte vermemesini daha iyi anladım.

msm89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok çok geçmiş olsun, aracın içindekine ve başka birilerine zarar vermemesi sevindirici:(

vectra38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi geçmiş olsun.Arkadaşınıza birşey olmaması işin iyi yanı.
*Araba konusunda ne emanet vermek ne de emanet istememek gerekiyor.Hep böyle olması gerektiğini anlıyorum çevremde.

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeş geçmiş olsun inan kendi arabama olmuş kadar çok üzüldüm. Allah cana getirmemiş.