C'MON yardım

mericalptekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sene sonuna doğru 1.2 enjoy easytronic corsa almayı planlıyoruz.henüz test sürüşü yapmadık ama corsa d sahiplerinden ön bilgi almak istedim.ayrıca easytronic şanzıman sorun olur mu?

burebista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
performans olarak çok aşırı bir beklentin yoksa seni üzmez. Yakıt konusunda çok cirmridir. yedek parça olarak yetkili servis dışında heryerde bulamıyabilirsin.

TuorAncalime

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim araçta easytronic benzinlide nasıl bilmem ama dizelde güzel yanlız arabayı ilk aldığın zaman alışmak zaman alabilir ama emin ol büyük bi performans beklentin yoksa seni üzmez ben düz vitesten tek fark olarak ilk kalkışlardaki patinaja düşmemek için yavaş kavrama yapıyo. hani arabaya binersin çalıştırır bi pati çekip mahalleden uçarak çıkıp gidersin:) işte istediğin corsada easytronic izin vermez:) ama sanmaki hiç gitmez hantallığı sadece ilk kalkışlarda sonra çok iyi

Son düzenleme:

mericalptekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yorumlarınız için teşekkür ederim 2. arabamız olacağı için fazla bi performans beklentim yok.şehiriçinde kullanıcaz zaten

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
performans olarak çok aşırı bir beklentin yoksa seni üzmez. Yakıt konusunda çok cirmridir. yedek parça olarak yetkili servis dışında heryerde bulamıyabilirsin.
bülent ne kadar yakıt harcıyor senin araç? şehiriçi-şehirdışı?

ELR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim araçta easytronic benzinlide nasıl bilmem ama dizelde güzel yanlız arabayı ilk aldığın zaman alışmak zaman alabilir ama emin ol büyük bi performans beklentin yoksa seni üzmez ben düz vitesten tek fark olarak ilk kalkışlardaki patinaja düşmemek için yavaş kavrama yapıyo. hani arabaya binersin çalıştırır bi pati çekip mahalleden uçarak çıkıp gidersin:) işte istediğin corsada easytronic izin vermez:) ama sanmaki hiç gitmez hantallığı sadece ilk kalkışlarda sonra çok iyi

Opellerin easytronic sanzimanini hic denemedim ama dip gaz dip fren yapip devir sabitleyim kalkmayi denedin mi, en azindan benim eski arabamda 206da baya etkili oluyordu- 2200civari sabitliyordu. Bence cok manueli uzebilirsin kalkista..;)

nightboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yedek parça sorunu war daha yeni olduğu için çoğu parça yurtdışından getirtiliyor

mericalptekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yardımlarınız için teşekkürler