Citroen C4 1.6 e-HDİ 112 Hp.Mcp Görüş/Öneri/Alternatifleri nelerdir?

T@zm@nic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Test sürüşünü ben bizzat yaptım çok çok iyi.Eski MCP'lere göre sarsıntı çok çok azalmış (ben eski c4 denemedim ama öyle diyorlar ve test ettiğimde hiç sarsıntı göremedim). Yalıtım mercedes'le kafa kafa tutacak derece o kadar söyliyim size.Aracın içinde hiç ses seda yok motor sesi cok hafif geliyor.Ben siparişimi verdim exclusive modeli comfortlardan daha iyi görünüş açısından kromajları ve jantları..Beyaz verdim imaj gayet güzel bana göre.Yüklendiğimde gaza çok iyi tepkiler verdi iyi kaçıyor araç.Eksileri ise,bana süspansiyonlar sert geldi hafif cukurlardan geçince hissettirmiyor derin cukurlardan gelince daannn diye ses geliyor.Kullandığım araçn lastikleri 225-45-17 idi 45 yanak olması türkiye yollarında kötü bir durum.Süspansiyonda sert olunca bu sese katlanacağız.İç mekan kalitesi vw hissi veriyor..Kullandığım araç exclusive e-hdi 112 hp MCP

busenedeburdayim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tşkler ,,acaba ne kadar fiyata aldınız sorabilirmiyim...

T@zm@nic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tşkler ,,acaba ne kadar fiyata aldınız sorabilirmiyim...

15 martta sipariş vermiştik o zamanlar liste fiyatı 49,900TL idi. Sipariş verdiğimiz arac c4 exclusive hdi 112 hp + kör nokta idi. Navigasyonda istedim fakat şuan için gelmeyecek dediler yani nisan sonunda gelecek benim araç o zaman içinde navigasyonlu araç yokmuş.51bin TL'ye opsiyonlardan kör noktalı olanı aldık toplam 50,500TL liste fiyatı vardı.Sonra zam gelecek yansıtmamız gerekir dediler o yüzden 51 bine verdiler.1 zam geldi araç 50,900 oldu.Şuandada liste fiyatı yenileniyor 51,900 olacak sanırım. 15 marttan beri bekliyoruz,artık sıkılmayada başladık bu zaman zarfında astra j sport 1,3 dizelde düşündüm..

EKTOPEL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fransız arabası gözüyle bakıyorum, tasarımı güzel olsada bir türlü ısınamıyorum citroene, bana kalırsa ona vereceğin paraya SKODA OCTAVİA 1.6TDİ DSG bak, bütçene göre ambiente ya da elegance donanımlarından birini seç taş gibi araba çok memnun kalırsın.

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kadranın renk değiştirmesi güzel birşey:) astra j de flextremle kırmzıı oluyor...

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
Ben tasarımını sevmedim içini bilmiyorum ama tasarımı böyle bi garip olmuş araba gerçekte bana sanki uçacakmış gibime geldi..

phoenixs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabayı inceleme fırsatı buldum tam önüne geçtiğiniz de bi audi a8 gibi geniş asaletli duruyor ve yandan bakıldığında bi sedan araba gibi babayiğit duruyor.türkiye şartlarında en mantıklı motor 1.6 dizel ve 112 hp olması müthiş birşey.bence kaçırılmaması gerek bi araç kendi clasmanında

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabayı inceleme fırsatı buldum tam önüne geçtiğiniz de bi audi a8 gibi geniş asaletli duruyor ve yandan bakıldığında bi sedan araba gibi babayiğit duruyor.türkiye şartlarında en mantıklı motor 1.6 dizel ve 112 hp olması müthiş birşey.bence kaçırılmaması gerek bi araç kendi clasmanında

Hiç katılmıyorum cılız bir havası var arkadan a8 gibi nasıl olacak:D. önden iyi ama..:)

20110220174611806_Citroen_C4_2011_Dalyan_0967.jpg

Son düzenleme:

caliman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok tipsiz bence aşure gibi her telden çalıyo tasarımı