çift mühürlü app

goldeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
istanbulda nerde yaptrabiliris veya tek mühürlü biligisi olan varsa paylaşırsa sevinirim

Erkan DOĞU

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben Sahibinden.Com'dan Sipariş Verdim Aldim Taktim Mühürsüz Kullanıyorum Orjinaller Bagaj'da Duruyor..

Cok Araştırdım Bu Konuyu En Mantıklısı Bu Geldi Bana..Sonuçta 1o Tane Mühür Olsun App Yasak Olan Birşey...Herhangi Bi Trafik Müşavirine Sorabilirsiniz,Saygılar..

Emirhan34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
erkan bey çift mühür olursa hiçbir sorunu yok + sizin gezdiğiniz şekil yasak dikkatli olmanızı tavsiye ederim çünkü sahte plakayla geziyo durumundasınız. bizde öyle gezmeyi düşündük olmadı 1 ay bekledik adamınız varsa trafik müşavirliğinde çift mühürlüyü halledebiliyorsunuz. birde plakanın bağlı olduğu yerede bağlı bazı bölgeler beşiktaş vs.. çok uğraştırıyor ve mühür basmıyor..

Erkan DOĞU

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler Emirhan bey

Bur4q

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Forumda biyerde birisi app plakanın çift mühür yaptırılabildiğini ve yasal olduğunu söylüyordu. Ancak nerde yazdığını hatırlamıyorum. İstersen bir araştır. Ancak banada olmaz gibi geliyor. İlla yapıcam diyosan ki bende aynısını yapmayı düşünüyorum. App+bagajda orjinaller:)

Emirhan34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler Emirhan bey

rica ederim erkan bey

Forumda biyerde birisi app plakanın çift mühür yaptırılabildiğini ve yasal olduğunu söylüyordu. Ancak nerde yazdığını hatırlamıyorum. İstersen bir araştır. Ancak banada olmaz gibi geliyor. İlla yapıcam diyosan ki bende aynısını yapmayı düşünüyorum. App+bagajda orjinaller:)

abicim yanlız riskli olay işte o bi trafik müşavirinizle görüşün derim :) çünkü sizin plakanızın aynısını birisi yapıp gezebilir o zamn allah korusun birde suç işler yani polis mühürü görmezse ceza kesebilir..

goldeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mühürsüzden tek mühür iiyidir yine diye düşünüyorum mhürsüz dolaşmak kesnlkle çok tehlikeli zaten poliler bu ara neren ne koparcağını şaşrmış durumda 150 tl müşavirlik halledio zaten bende uzun zamandır araştırıyorum daha mantıklı bi teklif arıyorum

arzhak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçenlerde kuzenimi APP plaka yüzünden çevirmiş, polis plakaları neden böyle yaptın demiş. Kuzende kardeşim yaaptırmış demiş mühürlü plakaların nerde demiş, kuzende bagajda olduğunu söylemiş ve polise mühürlü plakaları göstermiş. Poliste tamam devam edin demiş.

arzhak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mühürsüz dalgalı APP plaka ankarada bir tanıdıkta 20 liraya yapıyorlar.