Corsa E Kapı Açık ikaz ve Cam Butonu İsigi

admirals

Kayıtlı Kullanıcı
56-Siirt
Siteyi ziyaret et
Öncelikle herkese kazasız belasız günler Dilerim.Benim Araç 2016 Corsa E Şoför kapısı Uyarı İkaz sesi ve Kapı açık sembolü Çıkmıyor.Diger kapılarda problem yok. Birde ön iki Cam açma butonu Arabayı kilitlememe rağmen sönmüyor. Şoför tarafı hariç başka kapıyı açınca sönüyor isiklari. Bilgisi veya tecrübesi olan varsa çok sevinirim.
Şimdiden teşekkür ederim...

enisokan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Bir yerlerde kısadevre veya elektronik kart bozulması gibi bir durum var sanırım. Başıma şöyle birşey gelmişti. Sizinkine benzer. Arka sol kapıyı açınca kapı açık uyarısı yoktu ve tavan lambasını da yakmıyordu. Bu bilgiler arabaya kapı kilidinden gidiyor. Bağlantısı da cam motorunun üzerindeki bir elektronik kartta. Bu kart arızalandığı için yapıyordu. Tek olarak kartı bulamamıştım. Ben de sol arka cam motorunu değiştirmiştim ve sorun giderildi.
Şoför kapısının diğer kapılara da bağlantısı olduğu için bence elektrikçiye pandizotunu söktürüp tesisatına bir baktırın.

admirals

Kayıtlı Kullanıcı
56-Siirt
Siteyi ziyaret et
Eyvallah dostum ellerine sağlık teşekkür ederim.Ustalara ugrayamadim uzun süre gorevden dolayı inşallah fırsatını bulursam dediğini yapacağım tesekkurler