'check oil level' uyarısı

bektas_butun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bendede çıktı bu yazı. bi ara yağ çubuğuna baktım. iki çizgi arasında gösteriyodu. bilgisayar biraz hassas ölçtüğü için hafif bi azalmada ekrana uyarı yazısını koyuyor. kesin emin olmak için yağ çubuğu ile bakın yağ seviyesine.

iki çizgi arası idare eder. yağ eklemeye gerek yoktur. ama içinizde kalmasın diyorsanız biraz ekleyin.

ibrahim_delibas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
10/40 Herhangi marka bi yağ al üzerine eklet yola dewam... Hatta castrol 10/40 yağ al bi miktarını şimdi üzerine eklet aracının, döndüğünde ustana söle aldığın yağ ile dğişsin

gsı osman

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bendede arada bir yanıyor ya müşür bozuktur yada yol bilgisayarı bazen sapıtıyor olabilir yağına bak zamanını geçirme 8000 km de bir değiş devam et bir problem olmaz

astra38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
değişime az km kala eğer yüksek devirli ve aracı zorlayarak kullanılıyorsa bazen çıkıyor ama yağ milimetrik azalmış oluyor ben çok araştırdım bi problem yok muhtemelen 10/40 için rahatlaması için üstünü tamamla yada km az kalmış yağı değiştir zaten kendiniz kontrol etmediğinizde acayip marka yağlar kullanılıyor.

arcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar!Bende 98 vektraB var. Airbag arıza lambası yanıyordu Bugün usta bu arıza lambasını söndürdü. Bundan hemen 2 saat sonra Aracımın yol bilgisayarı ekranı , farları açtığımda hiçbir şeyi göstermez oldu. Acaba usta yanlış bir iş mi yaptı. Bunun sebebi ne olabilir arkadaşlar. Bilgisi olanlar lütfen yardımmm. Teşekkürler.

RoNaN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
check oil level uyarısı bennde de cıkıyor ama yagı daha yeenı degısstırdım. yag degısımıne daha cok var daha once ustaya goturdugumde ustune yag ekledı dun baskasına göturdum yag sevıyesıne baktı tamam dedı ama yolda ıken yıne uyarı verdı bunun sebebını bılen varsa lutfen yardımcı olsun