Centrafuse aracımda kullandığım yazılım

ilker_1818

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar bayagıdır bu centrafuse ile ugrasıyorum yakında ıns malzemeler gelince yapımada gececegim elimden geldiği kadar yardımcı olurum sorunlarınızda bluetooth sorunun çözdum ısteyene programı atarım. Ayrıca bi sorum oalak bende 12" dokunmatık ekran var bunu tavandan açılan monitorler gıbı kullanmak ıstıyorum fakat böyle bi aparat yada ayak tarzı bişey bulamadım bana yardımcı olurmusunuz?

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilker bluetooth programını yollarmısın bana

monitör konusunda var sayım yapabilirim ancak tavandan açılan monitör gibi olsun istiyorsan bence tavandan açılan ikinci el bir araçdan çıkma ucuz bir monitör bulup elindeki monitörü ona uyarlayabilirsin...

ilker_1818

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bluetooth Sorunu

Arkadaşlar bluetooth sorununu bu program ıle hallettım ama program kadar bluetooth cihazınında programla uyumluluğu önemli internette ve bluesoleilin sitesinde yaptıgım arastırmalar dogrultusunda programı verıyorum ama su benım ekran işine çare bulacak biri yokmuuu:cry::help:

http://rapidshare.com/files/208040895/BlueSoleil.6.2.227.10_cracked.rar.html

Son düzenleme:

prof.kemal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba konuyu basindanberi okumaya calisiyorum ayrica forumda yeniyim ,
car pc olayini bende dusunuyorum,program paylasmataraftari olmayan bir yapi algiladim ilk bakista umarim yaniliyorumdur,
bende dokunmatik ekran var laptop var laptop icin yolharitasida var yalniz

Centrafuse veya benzeri yazilimin suresiz olanini bulamadim.

http://www.cartft.com/?gclid=CLKf4uG8j5oCFZCD3godqgqvFQ

özür...

Kemal Keskin

Son düzenleme:

senol1979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İşe başlama vakti gelmişken erteledik gene. Arada bozulan tv ve yerine alınan tv ye edilen masraf car pc işini 3 - 4 ay ertelememe yettide arttı bile. Neyse kısmet diyelim. Yapmak kısmet olduğunda muhtemelen bir netbook + Dokunmatik ekran ile yapacağım bu işi. Konuyu takibe devam. :)

ilker_1818

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence araca laptop koymak ıyı bı tercıh degıl sonucta araba sarsıntılı bı ortam olacak ve laptopun harddıskı bellı bı sure sonra zarar gorecek buda sıstemın stabıl calısmamasına neden olacak. Carpc uygulaması daha ıyı cunku o sıstemlerde ıstege baglı tabı normal bılgısayar harddıskı yerıne CF ( compact flash ) kartlar kullanılabılıyor mekanık bı parca olmadıgı ıcın sarsıntıdan etkılenmesı gıbı bı ıhtımal yok. Ayrıca bide laptopun ısı problemı var ki oda ilerde sorun yaratacagını dusunuyorum ama diğer carpc anakartlarına daha buyuk fan takabılırsınız sonucta takacagınız fan anakarta takıalcak laptopta fan taksanız bıle ancak laptopun plastık kasasına takabılırsınız oda cpuya bı fayda saglamaz. Ben ısın yazılım tarafını hallettım ama ıs sıstem parcalarına kaldı ucuz ve ıyı bı ın-dash ekran bulamadım ıstedıgım gıbı, hep dvd player yada gps var bana ekran lazım sadece ekran:sorry:

Ayrıca arkadaslar carpc işi sadece hayalgucu ıle sınırlı olan bı konu bu konuyu dahada ılerletelım ve ustune gıdelım...

Son düzenleme:

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben yapdım laptopla gayetde güzel oldu forumda aratırsan bulabilirsin

photo0032s.jpg

photo0063s.jpg

photo0058r.jpg

photo0057.jpg

photo0056x.jpg

photo0055k.jpg

photo0053w.jpg

photo0051.jpg

photo0048.jpg

ilker_1818

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet sıstem guzel olmus dıcek soz yok ama ıste zamanla olusacak sorunlar ve sorun olusacak kısmın harddısk gıbı dataları tutan kısım olması kotu bısey ben şahsen rısk almak ıstemem o konuda bıde bısey soracam cd yada dvdyı laptopamı tkaıyorsunuz yoksa ekranın ustunde bıyer varda usb kablosuylamı laptopa aktarıyorsunuz