Centrafuse aracımda kullandığım yazılım

senol1979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şu netbooklar bu sıralar benimde kafama yatmaya başladı. 600 TL civarına 10" bir makina iyi olur gibime geliyor. Aracın kendi ekranını kullanma şansım baya azaldığı için ( ki 160 Euro ya bir devre almaktansa 7" touch alırım ) ve ortadaki ekranda dokunmatik olmasınada ihtiyacım yok. Hem baya bir kablo derdinden kurtarıyor. Bendeki laptop 15" ve biraz eski model ( 4 - 5 yıl kadar ) bu yüzden bu chaza pek sıcak bakamıyorum. Bu haftada gold da iyi indirimler var. ( % 20 + 8 taksit ) Bir yandanda araçta sabit olacak bir şey istiyorum ama öylede maliyet artıyor. Netbook %50, Carpc %40, Laptop %10 öncelikte. Birde yer konusundaki bir iki alternatifin olması kafamı karıştırınca iş iyice can sıkıcı oluyor.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tavsiye istersen benim gibi yapabilirsin

sahibindene gir kendine bir limit belirle misal 150-200 tl arası ideldir bunu aşma bence mümkünse ekranı arızalı yada olmayan bir laptop bul ama kasası normal çalışıcak dışardan monitöre bağladınmı tek ekranı hasarlı olucak en azda p4 olsun tamamdır..

koyucağın yer de belli

1) torpido
2) Ön Sağ koltuk altı
3) Bagaj

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sağol cengiz bu en iyi türkiye haritası hangisinde igodamı tom tom damı bana zayıf geliyor 27mb detaylı bir şeyin en azından bir 100mb olması gerekmezmi

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
sağol cengiz bu en iyi türkiye haritası hangisinde igodamı tom tom damı bana zayıf geliyor 27mb detaylı bir şeyin en azından bir 100mb olması gerekmezmi

Valla en güzeli google earthın haritası üzerinde gösteren programlar var.
gerçek resim üzerinde hateket ediyorsun
ama programın ismi aklımda değil şimdi.

iGO8_PC_NEW.zip
Dosya tanımı: Navsoft
Dosya boyutu: 98.6 MB

http://www.megaupload.com/?d=DC621HB2

Son düzenleme:

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cengiz o programda benden olsun

http://www.download.com/GPS-Map-Viewer/3000-12940_4-10867827.html

bu program güzelde sanırım buna internet gerekiyor yoksa gps anteniyle google mapden takip herhalde olmuyor..

öyle bir şey olsa zaten hangi antense direk o anteni alalım hiç böyle navigasyon aramanın anlamı yok gmap gibisi varmı..

senol1979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dün gece bu konu kafama takılınca uykum kaçtı ve sabahı ettim. Netbook yada laptop kullanırsam tavana monte edeceğim. Ama yazın ısı problemi muhtemelen olacak. Carpc maliyet açısından 2 katına çıkacak ama upgrade açık olması gibi avantajları var. İşe çok özendimi içinden çıkılmaz hal alıyor.
Paylaşımlar için teşekkürler. Google Earth haritasıda 2005 - 2006 yılına ait diyebilirim. Çalıştığım işyerinde 2006 yılında yeni binanın inşaatı başlamıştı ama haritada bina gözükmüyor.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabi senin biliceğin iş bu iş birazda kesenin ağzını açmaya bakıyor.

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
<GPS anteni ile Google map ile takip oluyor.
Onu gördüğüm için sordum zaten. HP cep bilğisayarınıa kuruluydu GPS den aldığı kordinatlar ile google map üzerinde hareket ediyorsun
zaten adı üstünde gps mapview

Son düzenleme:

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamam o programın adını buldum Google Navigator müş adı bakıcam şimdi