Cenmax Alarm

Djfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Cenmax Alarm

Bizim eski araçta sensörü ayarlanıyordu.İstersen rüzgarda ötüyodu istersen lastiğe tekme atsan bile zor çalıyordu.O şekilde bir ayar seçeneği varsa ozaman istediğimiz gibi ayarlanır.Zırt pırt öten alarm gerçekten de sinir bozucu.

Djfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bugun alarm için desi ve cenmaxı aradım.astra j ye uyumlu alarm varmış.
desi:150 Tl
cenmax :220 tl dedi.
bazı servislerde cenmax takılıyormuş.Fakat fiyat daha yüksekmiş.

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

Djfree link' Alıntı:
bugun alarm için desi ve cenmaxı aradım.astra j ye uyumlu alarm varmış.
desi:150 Tl
cenmax :220 tl dedi.
bazı servislerde cenmax takılıyormuş.Fakat fiyat daha yüksekmiş.

arkadaslar alarm derken kamera ozelligi olmalı... alarm devreye girdimi. arka sensorler gibi rseimleme yapmalı.... kameraya almalı.

araçlarımızı çizen, araca vuran veya çarpanlar goruntulu tesbit edilir.. dışarıda goren olsa da umursamaz davranıyor...

irmscher1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cenmax alarmı cenmax merkzde taktırmanızı tavsiye ederim...işçilikleri çok iyi konuya hakimler ..astra h ımada orada taktırmıştım.bazı opel servisleri bile alarm için araba bırakıyorlar cenmax a

Çobançeşme Mah. Eren Sok. No:4-6 Yenibosna-İSTANBUL/ TURKEY

Tel: +90 212 654 18 50

Fax: +90 212 653 78 90

info@cenmax.com.tr
teknikservis@cenmax.com.tr

kroki
http://www.cenmax.com.tr/adres.html

whitewizard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar biraz önce desi bayisi enis ustayla konuştum. Dışarıdan alarm taktırdığımız zaman garantide ya da serviste bir sorun çıkartıyorlar mı acaba? Desi Galaxy Silver Power taktırmayı düşünüyorum. İşçilik dahil 250 TL dediler...

hosta1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar aracıma alarm taktırmak istiyorum. Ama bundan önceki  araçlarımda hiç alarm kullanmamıştım. Bu nedenle bu konu hakkında yeterli bilgiye sahip değilim. ևeşitli ilanlarda cenmaxı buldum. Bu ürün sorunsuz montajı oluyor mu ? Ankara içi bu işle ilgili tavsiyede bulunacak arkadaşlar var mıdır ? Benle birlikte arkadaşımda taktıracak. Belki forumdan da taktıracak başka arkadaşlar varsa indirimde yaptırabiliriz. Yardımcı olursanız sevinirim...

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hırsıza kilit dayanmaz alarm ve direksiyon kilidi işini zorlaştırır hırsız bey (genelde oto hırsızları erkek olur) de işinin zor olacağından alarmsız ve direksiyon kilitsiz aracı tercih eder ancak emin olun ki ille de çalmak istediği bir araba olursa isterseniz içinde silahla  nöbet tutun yine çalar, bu yüzden kasko yaptırmayı sakın ihmal etmeyin exclaim

carixma

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hosta link' Alıntı:
Arkadaşlar aracıma alarm taktırmak istiyorum. Ama bundan önceki   araçlarımda hiç alarm kullanmamıştım. Bu nedenle bu konu hakkında yeterli bilgiye sahip değilim. ևeşitli ilanlarda cenmaxı buldum. Bu ürün sorunsuz montajı oluyor mu ? Ankara içi bu işle ilgili tavsiyede bulunacak arkadaşlar var mıdır ? Benle birlikte arkadaşımda taktıracak. Belki forumdan da taktıracak başka arkadaşlar varsa indirimde yaptırabiliriz. Yardımcı olursanız sevinirim...

ALARM:
http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-opel-astra-j-orjinal-alarm-tak-calistir-mukemmel-uyumludur-139212951/detay/

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

carixma link' Alıntı:
Alarmin  markasi vs. Belli degil yoksa benmi goremedim ilanda.
bence disardan alip baska yerde taktiracaginiza bu isle ugrasan profosyonel yerden hem alip hemde taktirin.
+ilanda aracin kornasina baglanir yaziyor buda zamanla kornayi bozacaktir surekli calarsa.
Normal siren calmasi daha iyi bozulsa bile ucuz hicolmazsa
Bizim cosmolarda bile orjinalinde korna degil siren caliyor.
Cenmax marka alabileceginiz en iyi markalardandir.