Çelik Bar

omergokbulak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.yerlikuyum.com
Ynt: Çelik Bar

tamkan
senin radyatör delikmiydi baştan yoksa hafif hasardan yavaş yavaş sıkıntı mı çıkardı?

batu1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
kabul etmeme hakkı yok diye biliyorum
çünkü sözleşme imzalarken bunlar hep sözleşmeye ekleniyor ve biz hiç okumuyoruz uzun diye
Kasko eğer tamiri mümkünse mümkün mertebede tamire gönderir hemen hemen tüm kaskolarda bu şekilde
o yüzden çoğu zaman kazadan sonra o parçayı değiştirmek için tamamen parçalanıyor ki tamir görmesin ve
direk değişim talep edilsin diye

aynen öle !! kabul etmeme hakkın yok !! senin yapabileceğin en ii şey ,o parçayı delmekti !! aklınızda bulunsun !! tamir gibi olacaksa ,temelli kırın !!

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

batu link' Alıntı:
[quote author=HaKaN link=topic=2394.msg49557#msg49557 date=1317666566]
kabul etmeme hakkı yok diye biliyorum
çünkü sözleşme imzalarken bunlar hep sözleşmeye ekleniyor ve biz hiç okumuyoruz uzun diye
Kasko eğer tamiri mümkünse mümkün mertebede tamire gönderir hemen hemen tüm kaskolarda bu şekilde
o yüzden çoğu zaman kazadan sonra o parçayı değiştirmek için tamamen parçalanıyor ki tamir görmesin ve
direk değişim talep edilsin diye
aynen öle !! kabul etmeme hakkın yok !! senin yapabileceğin en ii şey ,o parçayı delmekti !! aklınızda bulunsun !! tamir gibi olacaksa ,temelli kırın !!
[/quote]
acı ama gerçek maalesef, tamamen değişim için parçayı kırsaymışsınız kolaylıkla değiştirtebilirdiniz
çünkü radyatör önemli bir parça ve tamirle kesinlikle olacak birşey değil
ileride baş ağrıtabilir çünkü çok işlek bir parça

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benim servisteki elemanlar da benim radyator için bunları kıracaz yoksa tamire gönderirler dedi. adamların eli ağırmış. klima radyatörü ile aracın radyatörünü bir halletmişler. ikisi de degişti. ama şimdi ellerine sağlık diyorum

omergokbulak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.yerlikuyum.com

arkadaşlar biraz önce oto kingle görüştüm radyatörün tamir olmayacağını değişime gideceğini söylediler. büyük bi yük üstümden kalktı hafifledim resmen... hiç umudum yoktu onarım yapsalardı kendi cebimden alacaktım artık.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sizin adınıza çok sevindim, böylece sizide ekstra bir maliyetten kurtarmış oldular.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

omergokbulak link' Alıntı:
arkadaşlar biraz önce oto kingle görüştüm radyatörün tamir olmayacağını değişime gideceğini söylediler. büyük bi yük üstümden kalktı hafifledim resmen... hiç umudum yoktu onarım yapsalardı kendi cebimden alacaktım artık.

yerinde bir karar olmuş, zaten baştan beri söylemiştik radyatör'ün tamir ile verim vermeyeceğini
demekki anlamışlar böyle olduğunu

omergokbulak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.yerlikuyum.com

servis delik yok deişti ama delik tespit etmişler. Riski göze alamayacağımızdan değişime gittik dediler. isabetli bi karar olmuş.
Yanlız sis farıyla sol farda içten hafif onarıma gitmişler. Hafif çatlaklar varmış. Bunlar onarılmış.
Sorum, bunlar ilerlde sıkıntı çıkarırmı acaba deneyimi olan var mı?

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

daha önce de bahsetmiştim karalar servisini . far sensörünün düzensiz çalıştıgını belirttim. adamlar bana da bişey yok dediler. şimdi gündüzleri devamlı kısa farlar yanıyor artık. adanaya gidene kadar manuele geçtim. oradaki ustaya kalsa hiçbi sey yok araçlarımızda. her şey tıkır tıkır. sizin radyatör gibi battle_Teroriste