CD500 navi sistemimi yoksa cyclone yada necvox sistemlerinden birimi?

bugraa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar sizce aracın orjinali olan cd500 navi sistemini opsiyonel olarak ekletip sipariş vermekmi daha mantıklı yoksa burada servise cyclone yada necvoxmu taktırmakmı daha mantıklı dvd ve geri görüş kamerası özelliğini saymazsak tabi bu kıyaslamayı o şekilde yaparsak hangisi daha mantıklı sizce?

bugraa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: CD500 navi sistemimi yoksa cyclone yada necvox sistemlerinden birimi?

burdaki konu farklı yanlız cd500 navile kıyaslamak istedim aracın orjinal opsiyon olan navigasyon sistemiyle

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

görsellik açısından sonradan takılan sistemler tabiki orjinali gibi olmuyor ama fonksiyonellik açısından bakıldığında sonradan takılan sistemler daha iyi

bugraa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

erdem link' Alıntı:
görsellik açısından sonradan takılan sistemler tabiki orjinali gibi olmuyor ama fonksiyonellik açısından bakıldığında sonradan takılan sistemler daha iyi
erdem bey görsellik açısından derken neyi kastettinz acaba aracın ön konsuluna oturuşu we orda duruşunumu yoksa ekranın renklerini falanmı?

bugraa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Birde bir sey daha sormak istiyorum cd500 naviden herkes cok sikayetci hicbryeri gostermiyo navigasyon ozelligini kullanamiyoruz die acaba bu ayni sorn necvox yada cyclonun navigasyonundada varmi yoksa onlarin navigasyonuyla heryer sorunsuz sekilde bulunuyomu ?

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bulmadığı sokak görmedim daha necvox için söylüyorum

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bugraa link' Alıntı:
[quote author=erdem link=topic=1393.msg29856#msg29856 date=1304447428]
erdem bey görsellik açısından derken neyi kastettinz acaba aracın ön konsuluna oturuşu we orda duruşunumu yoksa ekranın renklerini falanmı?
[/quote]

konsola oturuş olarak cd 500 den farkı yok. ekran renkleri olarak ister istemez farklılıklar var. cd 500 ekranı daha canlı ve renkli duruyor. araç menüsü filan tam ekran görüntüleniyor cd500 de.

E

esadsari

Bilgi Girilmemiş

ben aracı alırken cyclone taktırmak amacıyla cd400 le yani standart donanımla sipariş verdim fakat fabrikadan cd500le çıktığı için şu an cd500 kullanıcısıyım

cd500le ilgili yorumum balıksırtı anten olması ve istanbul için navigasyon da pek bir sıkıntı olmamasından dolayı başarılı buluyorum ama kocaelide denediğimde berbat ötesiydi.

özellik olarak cyclone veya necvox daha özellikli cd500 e nazaran ama cd500 de ekstradan balık sırtı anten var eğer balık sırtı anten önemsiz diyorsanız bence diğerlerini tercih edin ama mutlaka tercih edin birini imkanı ve hafif merakı olan herkesin yaptırmasını tavsiye ederim çok güzel bir iç görünüm oluyor zaten güzel olan ön konsolu tamamlıyor gerçektende.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

balıksırtı anten sonradan hasarsız kesip biçmeden takılabiliyor.