cd400 klasorlerde gezinme

ecelnico

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar cd ye yazdırdıgım mp3 leri klasorrlere koyuyorum fakat klasorlere geçiş  yapamıyorum. 123456 tuslarına bastıgımda geçiş yapmıyor. Yazdırırken bir kuralı mı var? mesela 4. klasor için 4 bastıgımda geçmesi için ne yapmam lazım?

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: cd400 klasorlerde gezinme

usb den bahsediyorsanız yardımcı olayım usb mi?

NewPa1n

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

cd400 ün klasör gibi okuma özelliği yok içine koyduğun parçaları sırayla çalar bildiğim kadarıyla, usb'den ise istediğin klasöre girip istediğin parçayı çalarsın.

ecelnico

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cd deki klasorlere hızlıca nasıl geçiş yapabiliriz. Ben mp3 leri klasorlere ayırdım. dielim a klasorunden c ye teker teker parcaları geçmek yerine direk klasor klasor geçmeyi soruyorum

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

cd 400 de klasörde geçiş icin büyük halkaya yani ayar tuşuna basın orada menü çıkacak rds ,klasör vs gibi butonu çevirerek klasöre gelin ve tekrar butona basın ve klasörler açılacak seçmek istediğiniz klasöre butonu çevirerek gidin ve butona basın klasör açılacak ve seçmek istediğiniz şarkıyada aynı şekilde butonu çevirerek ulaşabilirsiniz(buton diyorum başka bir adı varsa düzeltiniz)

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

malesef bende sadece aux girişi var onu bilmiyorum  :(

alahan1963

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracınızda aux girişiniz ve Ola ki usb girişiniz de var.Ve hepsi dolu.Yani üzerlerinde bişeyler takılı.Usb de usb, aux da herhangi bir cihaz vb..Bunlardan hangisini aktif kılmak istiyor isek ya ön konsoldaki düğmelere basacağız.Diyelim ki usb çalıştırmak istiyorsak ön konsoldaki düğmeye usb seçili oluncaya kadar tek tek tıklama ile basacağız ve ekranda istediğimz kaynak belirince basmayı bırakacağız.Ayrıca bu kaynak (usb,aux,radyo,cd vb.) seçimi olayı direksiyondaki düğmeden de (sağ taraftaki çark gibi olan düğmeyi tıkladığımızda kaynak seçimi yapılabiliyor) yapılabiliyor.şimdi diyelim ki usb den müzik dinliyor konumundayız, farketmiyor aslında hangisinden dinliyor olursak olalım ,
eğer ki; ön konsoldaki altta bulunan büyük düğmenin dış halkasını yalnızca kendi ekseni etrafında çevirir isek, o anda içinde bulunulan klasörün tüm parçaları ekranda beliriyor, tekrar çevirmeye devam edersek parçalar arasında dolaşmaya başlıyor, seçimi ise düğmenin dış halkasını arabaya doğru ittirdiğimizde gerçekleştirebiliyoruz,
eğer ki; ön konsoldaki altta bulunan büyük düğmenin dış halkasını,  araca doğru ittirir isek, o zaman karşımıza  klasör seçimi de dahil başka seçeneklerin olduğu bir ekran beliriyor.Sonrası size kalmış..

Bütün bunlar cd500 e göre anlatıldı.Umuyorum cd 400 de de aynıdır..

ecelnico

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ulas79 link' Alıntı:
cd 400 de klasörde geçiş icin büyük halkaya yani ayar tuşuna basın orada menü çıkacak rds ,klasör vs gibi butonu çevirerek klasöre gelin ve tekrar butona basın ve klasörler açılacak seçmek istediğiniz klasöre butonu çevirerek gidin ve butona basın klasör açılacak ve seçmek istediğiniz şarkıyada aynı şekilde butonu çevirerek ulaşabilirsiniz(buton diyorum başka bir adı varsa düzeltiniz)
Tesekkürler. İyi oldu bu okkk

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

rica ederim yardımcı olabildiysem ne mutlu.