..carbon clean gereklimi?

cagri.akyuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
..arkadaşlar bu carbon clean sanırsam motor temizliği hakkında,dizel motorlarda da işe yararmı? yapılırmı?, ne periyodlarla yapmak gerekir,ne derece yararlıdır? pratik bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sewinirim..

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
walla dizel benzinli hepsine yapılıyor motor içindeki kurumların temizlendiği söyleniyr ben yaptırdım yakıt ve hız bi nebze fark ediyor 30bin km de bir yaptırılmalı deniliyor 50 tl gibide ücreti vardı

bektas_butun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende yaptıracam ama bi türlü dediğiniz gibi 50 tl ye bulamadım. bana hep 100-150 arası fiyat çekiyorlar. yok bunun malzemesi daha iyiymiş. yok bunun ilacı özelmiş felan diyorlar...

bide bu carbonclean yakıt borularına felan zarar veriyo demişlerdi. aslı varmı acaba?? içindeki madde plastik tarzı boruların ömrünü azaltıyormuş.

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ben würth dizel araçlar için enjektör temizleyici kullanmıştım memnun kalmıştım

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 yöntem var

1) ya depoyu fulliycem uzun yola çıkmadan önce atıcan iki tane carbon temizliyi sıvı benzine o depoyu uzun yolda bitiricen

2) yukarda dediğimin hızlandırılmışını yapıcan 1 saatlik buda carbon cleandir zaten makineye bağlarlar beniznden keserler aracını tamamen özel bir temzileme sıvısıyla temizlerle 45 dakka boyunca..

kar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 yöntem var

1) ya depoyu fulliycem uzun yola çıkmadan önce atıcan iki tane carbon temizliyi sıvı benzine o depoyu uzun yolda bitiricen

2) yukarda dediğimin hızlandırılmışını yapıcan 1 saatlik buda carbon cleandir zaten makineye bağlarlar beniznden keserler aracını tamamen özel bir temzileme sıvısıyla temizlerle 45 dakka boyunca..
herkes kısa surelerden bahsedıyo..ben dun yaptırdım..80 tl..super clean..neden tam 2.5 ssaat surdu..varmı bılgınız...tesekkurler..

_ZENCİ_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar carbon clean gerçekten çok yayarli motor için. Motor içindeki kurumlari temizlemeye yariyor ve bilinçli yapildiği taktirde etkisini hissetttiriyor. Fiyat aşaği yukari 50 - 70 arasinda değişiyor. Dizelinki biraz farkli olabilir bilmiyorum. Ama deneyin sizde farki göreceksiniz.