Astra H Angel Far Yardim

Bugrakundi

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
images (29).jpeg
selamün aleyküm arkadaşlar Astra H aracıma bu far uygulamasını yapmak istiyorum fakat far camı çıkarıldıktan sonra içine su alma veya buğu leke sararma vs Gibi şeyler olur mu aracına uygulayan ya da konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim teşekkürler şimdiden

• Beğen
Tepkiler: OKANCAANNN

mtiryaki

Teknik Destek Ekibi
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Ben daha önce Peugeot marka aracımda yapmıştım benzer bir uygulama. İşçilik çok önemli farı kapattıktan sonra sağlam yapıştırıcılarla iyice kurutmanız lazım. Bunu keyfe keder kendim uğraşmak istiyorum dersen bişey diyemem ama ankarada Far tasarım merkezi var onlardan da çok iyi bahsediyorlar.

• Beğen
Tepkiler: OKANCAANNN

mtiryaki

Teknik Destek Ekibi
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Bu arada şunu da belirtmek isterim, Astra H araçlar biliyorsun biraz elektrik konusunda hassas. Farın içini açmaktan ziyade, kullandığın malzeme, taş dirençler vs kaliteli olmalı, işlemleri bitirdikten sonra AFL far kodlamasını mutlaka yapmalısın. Şiddetle tavsiye ediyorum !

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ekli dosyayı görüntüle 30099
selamün aleyküm arkadaşlar Astra H aracıma bu far uygulamasını yapmak istiyorum fakat far camı çıkarıldıktan sonra içine su alma veya buğu leke sararma vs Gibi şeyler olur mu aracına uygulayan ya da konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim teşekkürler şimdiden

Aleyküm Selam, bana sorarsanız orjinali bozulan herşey eskisi gibi olmuyor, olmayacaktırda. Su alma buğu leke mutlaka oluyor. Orjinal kapağıyla bir parçasıyla mutlaka oynuyorlar. Ne kadar işçiliği iyide olsa bence , yapmaz desede olur. Ama ne kadar iyi işçiliği var oda ayrı bir konu bu tarz işlerde muayne konusunu da mutlaka düşünün ve özellikle trafik cezaları kısmı, bende uzunlara sellektör modülü taktırmıştım ama sökmek zorunda kaldım, çünkü 3 kere ard arda patlatıyordu ama trafik polisine denk gelince :) malesef söktürdü. iyi bir araştırma yapın derim

Bugrakundi

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Bu arada şunu da belirtmek isterim, Astra H araçlar biliyorsun biraz elektrik konusunda hassas. Farın içini açmaktan ziyade, kullandığın malzeme, taş dirençler vs kaliteli olmalı, işlemleri bitirdikten sonra AFL far kodlamasını mutlaka yapmalısın. Şiddetle tavsiye ediyorum

Ben daha önce Peugeot marka aracımda yapmıştım benzer bir uygulama. İşçilik çok önemli farı kapattıktan sonra sağlam yapıştırıcılarla iyice kurutmanız lazım. Bunu keyfe keder kendim uğraşmak istiyorum dersen bişey diyemem ama ankarada Far tasarım merkezi var onlardan da çok iyi bahsediyorlar.
Peugeot aracınızda herhangi bir problem oldu mu ve almak istediğim ürün bu sizce nasıldır sorun çıkarır mı

Bugrakundi

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Aleyküm Selam, bana sorarsanız orjinali bozulan herşey eskisi gibi olmuyor, olmayacaktırda. Su alma buğu leke mutlaka oluyor. Orjinal kapağıyla bir parçasıyla mutlaka oynuyorlar. Ne kadar işçiliği iyide olsa bence , yapmaz desede olur. Ama ne kadar iyi işçiliği var oda ayrı bir konu bu tarz işlerde muayne konusunu da mutlaka düşünün ve özellikle trafik cezaları kısmı, bende uzunlara sellektör modülü taktırmıştım ama sökmek zorunda kaldım, çünkü 3 kere ard arda patlatıyordu ama trafik polisine denk gelince :) malesef söktürdü. iyi bir araştırma yapın derim
Teşekkür ederim yorumunuz için bende kesinlikle orijinalliğini bozmak istemiyorum o yüzden kararsızım polis konusunda da park lambası için olacağı için polislerin sorun edeceğini düşünmüyorum ama araştıracağım tekrardan teşekkürler

mtiryaki

Teknik Destek Ekibi
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Peugeot aracınızda herhangi bir problem oldu mu ve almak istediğim ürün bu sizce nasıldır sorun çıkarır mı
Bence hiç gerek yok. Ben Cosmo far aradım bulamadım. Bulduysam da çok pahalıydı. Bence yapacaksanız mercekli Cosmo far alın takın derim.

Bugrakundi

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Bence hiç gerek yok. Ben Cosmo far aradım bulamadım. Bulduysam da çok pahalıydı. Bence yapacaksanız mercekli Cosmo far alın takın derim.

WhatsApp Image 2021-08-07 at 12.02.20.jpegAracım bu hocam mercekli cosmo farı zaten var merceğin etrafındaki halkaya bu angel farları yapmayı düşünüyordum İkisi birlikte çok şık durar diye düşündüm