Car300-Car400-Cdr500 Modelleri Tape Code Girme!

tako

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm yetkili servisler herşey demek değil özel servislerde bu konuda iyi ben size anında kodlarınızı bulayım yeterki şasi numara olsunn ayrıca tüm kodlarınızı.

abi benim cd chenger safe yazıyo teyp calışıyo ben öğrenemedim yardımcı olurmusun nasıl öğreniriz bu cd chenger şifresini aracım 2001 model opel astra elegance şaşi no: W0L0TGF6915082170 LÜTFEN ABİ HİÇ BİYERDE BULAMADIM YARDIMLARINIZI BEKLİYOM

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
abi benim cd chenger safe yazıyo teyp calışıyo ben öğrenemedim yardımcı olurmusun nasıl öğreniriz bu cd chenger şifresini aracım 2001 model opel astra elegance şaşi no: W0L0TGF6915082170 LÜTFEN ABİ HİÇ BİYERDE BULAMADIM YARDIMLARINIZI BEKLİYOM
şasi derken burda teybin gm no anlatılıyor siz changrin gm sini yazın ama kod denilince teypçileri sevmedikleri marka philips hele changer kodu burdan bulmak imkanız

KURÇENLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm yetkili servisler herşey demek değil özel servislerde bu konuda iyi ben size anında kodlarınızı bulayım yeterki şasi numara olsunn ayrıca tüm kodlarınızı.
ruhsatta yazan şasi numaralarımı yollasam sana code verebilecek misin?Orjinal sisteme anfi ve mid-bas bağlattım. fakat öndeki kolonlara bağlantı yapamıyoruz.Kasetçaları sökmemiz gerekiyor.Teyp code u bende olmadıı için bu işlemi yapamadık.Bana yardımcı olursan çok sevinirim.

Son düzenleme:
S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
no: 09136106

gm: 400x2564233

arkadaşlar acil lazım şuna bir el atın lütfen. Motor sesi dinliyorum iki gündür.

aspirin16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar

CAR300 teyp var aracımda akünün kutupbaşları sökülünce SAFE moda geçti. Car Pass kağıdındaki şifreyi girdim fakat "7 SAFE" modunda takılı kaldı. ne yapmam gerekli?

kickergls

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu konuyu güncelleyemezmiyiz.

çok sevdiğim bi abimin teyp safe mode da ve biz çözemiyoruz servise gitmiş yapmamışlar

Ürün Car 400..

nasıl yapabiliriz yardımcı olabilirmisiniz.

astra 1.6

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi bu servisler bunun için nasıl para alırlar anlamıyorum ya soyguncu zihniyeti.allahtan benim tanıdık vardıda bedava aldım. yok böylebirşey.