Car300-Car400-Cdr500 Modelleri Tape Code Girme!

AhmudeM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.beyforum.net
eğer 3 deneme yaptıysanız 30 dk kadar beklemeniz gerekiyor. sonra _ _ _ _ şekliden codları gireceğiniz şekilde hazır olur.

6868

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam
Elinde CDR500 Dump Hex Olan Varmı Bide Bu Cihazın EEpromu Bulamadım Yeri Nerde CAR400 De Buldum Bunda Bulamadım

Bilen Varsa Sevinirim

WiSTaRiA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar. Ben 2001 model Astra Hb Elegance aldım. Akü değiştirdim. Radyo ve Cd safe moduna geçti. Radyo kodunu girdim ama cd kodunu bulamıyorum. Opel Servisi de 50 YTL istiyor. Cd kodunu başka türlü bulma imkanım yokmu bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler...

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
no: 09136106

gm: 400x2564233

yok mu şunun kodunu çözebilecek bir arkadaş

Son düzenleme:

SAINT06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar car-300 radyoyu açtığımda yüksek frekanslı radyolar (super fm metro fm...) cızırtılı çekiyor.Blapkunt radyoların anteni bildiğim kadarıyla arka cama yapışık şekilde.Ankara da bu işi uygun fiyata yaptırabileceğim biyer varmı acaba.. Bilgilendirerseniz sevinirim radyoyu açamaz hale geldim :( Bu arada konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın

Güncel....

tako

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Yanliş Yere Yazmişim Burayada Yazayim Ben 2 El Opel Astra Elegance Aldim Kitapcik Falan Yok Galeriden Aldim Akü Sökülüp Takildi Kasetcalar Kod Istedi Bizde Ilk çiktiği Yer Olan Istanbul Opel Gerçeği Aradik Bayaa Bi Uğraştan Sonra Bize Kasetcalar Kodunu Verdiler Heyacanla Girdik Kodu Ve Kasetçalar çalişti Bide Cd Dinleyelim Dediğimizde Cd Safe Yazdi Onada Ayri Kod Istiyormuş Opel Bayyisine Gittik Bizen 50 Ytl Istediler Tamam Dedik Ruhsatin Fotokobisini Aldilar Biz Sizi Ararik Dediler Ama Telefon Gelmedi Biz Aradiğimizda Bulamadik Dediler Ama Cd Chenger Orjinal Philips Bunu Kodunu Nasil öğrenebilirik Yada Kirdirabilirik Yardimci Olusaniz Sevinirim Herdese şimdiden Teşekkürler

SAINT06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar car-300 radyoyu açtığımda yüksek frekanslı radyolar (super fm metro fm...) cızırtılı çekiyor.Blapkunt radyoların anteni bildiğim kadarıyla arka cama yapışık şekilde.Ankara da bu işi uygun fiyata yaptırabileceğim biyer varmı acaba.. Bilgilendirerseniz sevinirim radyoyu açamaz hale geldim :( Bu arada konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın

hala güncel.... :mad: