Car300-Car400-Cdr500 Modelleri Tape Code Girme!

DOHCLINE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aşamalı Bir Şekilde "Tape Code" Girme:

1. Kontağınızı açın...
2. Teybiniz kapalıyken AS tuşuna basılı tutun ve basılı tutarken Teybinizi açın...

3. Ekranda 4 Haneli Şifre girmeniz için bir satır belirecektir... İlk haneyi doldurmak için 1. tuşuna istediğiniz sayı gelene kadar basın.

4. ikinci hane için 2 tuşuna istediğiniz sayı gelene kadar basınız.

5. üçüncü hane için, 3 tuşuna istediğiniz sayı gelene kadar basınız.

6. dördüncü hane için 4 tuşuna istediğiniz rakam gelene kadar basınız.

7. "TapeCode"u girdikten sonra, yani ekranda kodunuzun yazdığını gördükten sonra AS tuşuna sinyal sesi gelene kadar basılı tutun

İşlem Tamamdır...

mst74

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar forumda gördüm ama benim sorun 2000 1.6 vectra carr 400 teyp kodunun giremiyorum kontağı actım olmadı arabayı çalıştırdım olmadı kodları var ama sorun hiç bir şey gelmiyor teybin acıldığı belli olmuyor acma düğmesi sonu yok ne tam acılıyor ne tam oyüzden bilemiyorum hiçbir yazıda yok yardımcı olursanız sevinirim :confused:

ahmet48

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
as tusuyla beraber 15 nolu sağa ok tusuna basılı tutulacak ve teyp acılacak beninki öyle kıtabın da yazıyor

kamuran66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
CAR 300 codunu 3 kez yanlış girdim. Yukarıdaki kod girme işlemleri yapılırken ekrana 4 haneli şifre ekranı gelmiyor onun yerine "7 SAFE" yazısı geliyor.Bu haldeyken teyip konu nasıl girilecek? Bilen varsa acil yardım etsin

rockSEWER

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kontagı acıp 30 dk civarı gibi beklemek gerekiyor diye biliyorum tabi bu sırada As tusuna basarak acılacaktı teyp forumda okumuştum sanırım arastırırsanız bu sorun ile ilgili bi konu vardı

kamuran66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hepsini denedim. 2 gün oldu hala teyibi yukarıda yazan talimatlara uygun açtığımda ekranda 7 SAFE yazısı çıkıyor. Bir türlü teyibin kodunu giremiyorum. Acaba teyip kendini güvenlik moduna mı aldı. bu durumda olanlar acaba kodu nasıl girdiler.

cebelles

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar astra cd sahibiyim yolbilgisayarı bozuldu çıkmacıdan yeni bitane aldım fakat eskiden ekranda teyp bilgilerini görüyodum yeni taktığım ekranda teyp namına hiçbirşey yok bu konu hakkında bi bilgisi olan varmı acilll yardımmmmmm....

Qabus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşşekürler benim sibopları değiştirken aküyü sökmüşler hem teyip hemde camların ayarı bozulmuş