Astramla ilgili sorular? yardımlarınızı bekliyorum

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
22kez görüntüleyenlerden en az birinin astra sahibi olma ihtimalini de düşünmeli. ya da dün online olan onlarca üyenin yeni msjları okuma ihtimali ... ilk kez bir foruma üye olmadım Emre bey, daha önceki forumumda aynı model arabası olan olmayan herkes elinden geleni paylaşırdı ya da en azından bilen birisine yönlendirirdi.....

bu yorum biraz acımasız olmuş gibi...
şöyle diyelim o zaman. bu forumda boş yorumlar yok ;)
ağzı olan değil, bilgisi olan konuşuyor :)

muratogretmen25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu yorum biraz acımasız olmuş gibi...
şöyle diyelim o zaman. bu forumda boş yorumlar yok ;)
ağzı olan değil, bilgisi olan konuşuyor :)

boş yorum derken?? integral sormadım sadece astra kullanıcılarına cvp verebilecekleri bir kaç basit soru. eğer yanlış hatırlamıyorsam o gün kayıtlı oarak siteye giriş çıkış yapan 100 ün üzerinde kişi vardı

eser06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
flow me, şerit değiştirrken sinyal verme hangi donanımlarda var. Ben de 2011 astra essantia var var. Ben bu özellikler yok diye biliyorum

muratogretmen25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
flow me, şerit değiştirrken sinyal verme hangi donanımlarda var. Ben de 2011 astra essantia var var. Ben bu özellikler yok diye biliyorum
follaw me ben devar. 111.yıl 2010 model. yalnız onun bi püf noktası var anahtarı çekip önce sol ön kapı açılacak. sonra 1 kez sellektör yapıcaksınız. o zaman 1 dk. boyunca ışıklar yanık kalıyor...

benim merak ettiim 111. yılda lastik basınç sensörü var mı? sabah benim araba sesli bir uyarı veriyor, sürekli lkesilmeyen tiz bir ses. indim baktım sağ arka lastiimin havası baya inmiş. ben yok diye biliyordum. gerçi aracın arka park sensörleri dün gece yağan kardan buzlanmış acaba buzu engel gibi gördü de park sensörü mü uyarı verdi?

eser06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
follaw me ben devar. 111.yıl 2010 model. yalnız onun bi püf noktası var anahtarı çekip önce sol ön kapı açılacak. sonra 1 kez sellektör yapıcaksınız. o zaman 1 dk. boyunca ışıklar yanık kalıyor...
Acaba esentia donanımında varmı. sizinki özel bi üretimdi 111. yıl. Bizimkilerde var mı bilgisi olan var mı. Nasıl devreye sokuluyo bu özellik

muratogretmen25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Acaba esentia donanımında varmı. sizinki özel bi üretimdi 111. yıl. Bizimkilerde var mı bilgisi olan var mı. Nasıl devreye sokuluyo bu özellik

anlattığım gibi denediniz mi? olmadı mı?

verderveremem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben birkaç soruya cevap vereyim.
hararet saati yok. ısı kritik seviyeye çıkınca ki benim bir kez çıkmıştı gösterge panelinde hararet lambası yanıyor.
İçeriden kilitleme sadece dıştan açmayı engelliyor. içeriden çocuk kilidi aktif olmadan herhangi bir kapıdan rahatlıkla açılıyor.
Camların kilitleme tuşuna basılı tutularak kapatıldığı gibi açma düğmesi basılı tutularak açılabilir diye hatırlıyorum.

Son düzenleme:

muratogretmen25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben birkaç soruya cevap vereyim.
hararet saati yok. ısı kritik seviyeye çıkınca ki benim bir kez çıkmıştı gösterge panelinde hararet lambası yanıyor.
İçeriden kilitleme sadece dıştan açmayı engelliyor. içeriden çocuk kilidi aktif olmadan herhangi bir kapıdan rahatlıkla açılıyor.
Camların kilitleme tuşuna basılı tutularak kapatıldığı gibi açma düğmesi basılı tutularak açılabilir diye hatırlıyorum.

açma tuşuna uzun basınca bagaj açılıyor, bence camları açma olayı zor , zira araba hangi camları açması gerektiğini nerden bilecek? son açık olan camı açabilir belki ama gene de sanmıyorum...

VHP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar benım astrada hızlandıkca kapıların kıtlenmesı ıcerdekı acma kapama tusuna basılı tutunca o devreye gırıyo camların acılmasıda kumandadan acma tusuna basınca acıyo ama hepsı acılıyo nerde bırakmak ıstıyosanız orda basmayı bırakıyosunuz

cam konusundada cocuk kılıdınden bahsedıyosanız söför kapısındakı arka camların acma tuslarının arasında ılerı gerı oynaya kucuk bı parca var oda camları kılıtlıyo bende soru buysa cvp ı bu

Son düzenleme:

muratogretmen25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar benım astrada hızlandıkca kapıların kıtlenmesı ıcerdekı acma kapama tusuna basılı tutunca o devreye gırıyo camların acılmasıda kumandadan acma tusuna basınca acıyo ama hepsı acılıyo nerde bırakmak ıstıyosanız orda basmayı bırakıyosunuz

cam konusundada cocuk kılıdınden bahsedıyosanız söför kapısındakı arka camların acma tuslarının arasında ılerı gerı oynaya kucuk bı parca var oda camları kılıtlıyo bende soru buysa cvp ı bu

SİZİNKİ HANGİ DONANIM, benim arac 111.yıl 2010 model sedan. camları açtırmayı çok denedim ama olmadı her seferinde bagaj kapağını açıyor.

kapıların kilitlenme olayını hiç sizin dediğiniz gibi denemedim. basılı tutucaz elimizi sonra kaç km. civarı kitliyo? bu benim için çok önemli çok yaramaz 3 yaşında bir kızım var ve ne yaptıysam çocuk koltuğuna oturmyor?

cam kitleme olayını biliyorum ama bizim istediğimiz kapıların otomaik kitlenmesi ya da düğmeden kitlesek bile içerden açılmaması? çocuk kilidini kullanmadan tabikii. çünkü çocuk kilidini kullanınca bazen yetişkini birisi biniyor ve aracın açma kolunun kırılma riski var...