>>>> CAR 400 AUX Girişi Yapmak Düzenlenmiş RESIMLI ANLATIM.....>>>

turgutoprak

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
valla ben senin resimlerinden çıktı alıp teybi elektronikçi bi arkadaşa götürdüm ve o yaptı çokda güzel oldu.artık ne cd ile nede usb bellekle uğraşıyorum.cep telefonuma attığım müzikleri dinliyorum hemde bedavaya araç kitine sahip oldum sayende. ellerine sağlık cengiz bey

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
valla ben senin resimlerinden çıktı alıp teybi elektronikçi bi arkadaşa götürdüm ve o yaptı çokda güzel oldu.artık ne cd ile nede usb bellekle uğraşıyorum.cep telefonuma attığım müzikleri dinliyorum hemde bedavaya araç kitine sahip oldum sayende. ellerine sağlık cengiz bey
ses seviyesi ne durumda? dinlerken telefondan sesi çok açmanız gerekiyor mu?

turgutoprak

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
ses seviyesi ne durumda? dinlerken telefondan sesi çok açmanız gerekiyor mu?

ses kalitesi ve seviyesi mükemmel cd çaları aratmıyor telefonu taktığımda telefonun sesini açmama gerek olmuyor.hem orjinalliği bozulmadı hemde cd derdinden kurtuldum.

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Bugra bence taktgın sterio soketi bi kontrol et.
Teyp kaç model senin.?
Ses gayet temiz ve net. sen neden öyle bi sorun yaşadın anlamadım ama istersen bide projedeki gibi arka pinlere lehimleyerek al.
Lehimle ama yine içerde taktığın sokete bagla

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
abi stereo soket daha önce kullandığım bir soketti. ölçüm de yaptım hiç bir sorun görünmüyor, fazladan direnç falan da yok kablo üzerinde. zaten o soketi de öyle bir yapıştırdım ki bir daha yerinden sökemem heralde :)

şu andaki soketin bağlantılarını söküp farklı bir soketle tekrar deneyeyim bari, değişiklik olmazsa da yapacak bir şey yok.

bu arada araba 2003 model ama teybi bilmiyorum

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
buğra konya sokaktan hazır soket al ve içlerindeki tırnaklı pabuçları sök. 3 tane pabuçlu kabloyu açık taraflarından sağ sol ve şaşe kablolarını onlara lehimle. o pabuçlar olmadan o soketten çıkış alman imkansız gibi birşey. sonrasında lale girişe bağlayabilirsin dilersen hatta git hiç lale falan uğraşmadan streo kulaklık girişine lehimle gitsin. hiç sorun yaşamazsın ..

birşey olursa sor.. yaptığım için biliyorum sorun falan olmaması lazım.

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
benim teyple ilgili bir sorun var sanırım, soketle bir alakası yok çünkü ses çok kısık bozuk değil. ayrıca soketi söküp yerine uzun kablolu stereo jack da taktım durum değişmedi, ses yine çok kısık.

yaptığım girişi sökmedim duruyor teyp üstünde ama kaset adaptörüyle devam şimdilik...

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cengiz abi mp3 çaları araçta şarj etme imkanımız yokmu ya da şöyle diyim mp3 çaların bataryasını çıkarıp direk araçtan enerjiyi alarak çalar hale getirebilirmiyiz acaba sürekli şarj etme konusu biraz sıkıntılı

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
cengiz abi mp3 çaları araçta şarj etme imkanımız yokmu ya da şöyle diyim mp3 çaların bataryasını çıkarıp direk araçtan enerjiyi alarak çalar hale getirebilirmiyiz acaba sürekli şarj etme konusu biraz sıkıntılı

Var tabi olmazmı bişey yapmana gerek yok
Alta hepsiburada dan 2.95 TL ye Çakmaklık USB şarj cihazı al Kargo da bedava. Doya doya şarj et....

http://www.hepsiburada.com/12-v-oto...ls.aspx?categoryid=272230&productid=otm660027

9313adsiz.JPG

Son düzenleme: