>>>> CAR 400 AUX Girişi Yapmak Düzenlenmiş RESIMLI ANLATIM.....>>>

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
20 fotoyla sınırlı diyorsun ama koyduğun foto 12.. hadi diyelim 20 ini doldurdun. e diğer posta geçersin ne farkeder ki ?
demissiniz 20 12 fotoda anlamayan bi yol bulamayan teybide ellemesin arabaya da binmesin

cengiz abi olmadı izne ayrıl tüm üyeleri dolaş güzel bi anlat bakalım faydalı olur mu

OPELIM_NET

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet evet hiç okumadım haklısın..atıyorum işte kafamdan

Sırf savunma yapmak için yazıyorsun.. hiç belki kaçırdığım bir nokta olabilir demiyorsun. Tabiki okudum hemde ilgili bilgiyi bulamadığım için gayet detaylı baktım. Pach derken patch demek istiyorsan hangi patch den bahsediyorsun anlamadım. Ben yamadan falan bahsetmedim hiç.

yine senin örneği vereyim ki evet jak aydınlatmasını nerden aldın???
(aklından hala oraya yazdım işte çakmaktan diyeceksin.. zaten bu yüzden okumamış bu dedin kesin)

.................................................................
.................................................................

Evet abdulkadi'e katılıyorum
Bence çok gereksiz bi msj olmuş.
Konu gayet anlaşılır ve detaylı bi şekilde anlatılmış.
Şu msjları yazacağına konuya bakıp anlamaya çalışsaydın daha faydalı olurdu sanırım.
Nereden ne alındığı hem resimle hem anlatım ile gayet açık bence.
Eger o deliği bile nasıl deleceğini dahi resimle anlatılmasını istiyosan
hiç bulaşma zaten.

Ayrıca kimsenin burada anlatım yapma gibi bir zorunluluğu yok.
Paylaşım için verilmiş bi konuda kimsenin savunmaya da ihtiyacı yok
Emek verilip paylaşılmış konuda bence yazdığınız msjlara dikkat edin
Hitap tarzınız hiç hoş değil.

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sevgili abdulkadir kutlu ,

o teybe o işlemi sen yapmadın dimi? o zaman kendin yapmışsın gibi yorum yapma lütfen.

sevgili derya sezer,

cengiz bey in benim okumadan yorum yaptığımla ilgili cümlesini okuduktan sonra o cumleyi yazdığımın altını cizeyim. sanırım o hitap tarzınıda pek hoş bulmamalısınız. mesajımı gereksiz bulmanız beni fazlasıyla sevindirdi. teşekkürler.

bu arada benim sorularım cengiz bey e idi.. müsadenizle..

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kendim yapmadığımı üzerine basa basa yazdım neden soruyorsun ki kendim yapmış gibi yorum yapmadım kesinlikle anlaşamayacağımız kanısına vardığım için daha yazmayacağım müsade senin Chatin

bugatti78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu ne böyle ya konu iyice saçmalanmış arkadaşlar ne güzel ellerinden geldiğince yapılabilecek yardımları resimli olarfak anlatıyor lütfen yorumalarınız yıkıcı olmasın . SAYGILAR

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
cengiz bu gün teyipten senin aldığın şekilde kabloları bağladım ses de geldi ama berbat ve duşuk bir ses çıkdı kaset bolumune boş kaset attım ses geldi ama bu seferde dolusunu çalmaı yani ses vermedi.neden olmuş olabilir sanırım pes edeciğim kaset adaptörü en iyi çözümmüş gibi geliyo artk yorumlarını bekliyorum.
Cengiz abi aynı sorun bende de oldu,, benim bağlantılarım şu şekilde. Jack girişini teybin önüne koydum, arka soketle uğraşmadım tekrar, şaseyi de karttan aldım. Yalnız şöyle bir şey var, bendeki entegrenin kodu sendekiyle aynı ama dış görünüşleri farklı. gerçi olmaz ya, aklıma geldi onu söyliim dedim.

Bu arada entegrenin şemasına göre biz out ayaklarından ses veriyoruz, orada bir sorun yok mu? In ayaklarından vermemiz gerekmez mi sesleri?

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
bu da benim bağlantı şeklim

dsc00888r.jpg

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Bugra ramazan'dan alıntı yapmışsın ama ramazan CCR 600 e yapmaya çalışıyordu arka girişler CD CHANGER için kullanıldığından onun sorunu farklıydı.

Senin siyah ucu bagladığın yer şase değil gibi.. eminmisin şase kenardan dolanıyor gibi.
teybin kaç model 2000 öncesi ise mimarisi eski olabilir. Arkada eksik pin varmı.?

O premfi entegresi. Senin Mp3 playerin zaten pramfi görevi görüp sesi yükselterek çıkarıyor. IN ucuna baglarsan mp3 Playerden gelen ses yüksek olduğu için patlama yapacaktır. Yani sen aslında bağlantıyı entegre ye değil çıkışına paralel yapıyorsun..

+Teybe taktığın Sterio sokete dikkat et muhtemel anahtarlı taktın jakı çıkarınca L R uçlarını kısadevre yapıyor olabilir.

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
abi o pin de şase var ölçtüm
radyo çalarken veya kaset adaptörünü kullanırken sorun olmuyor, aux a kablo takılıyken ve değilken.

aslında seste sorun yok, yani nası anlatsam, hani ses kablolarının fazlarını birleştirirsin de böyle saçma bir ses çıkar ya onun gibi değil, ama çok kısık ses. hem mp3 çalardan hem de arabadan baya bir açmam gerekiyor kaset aparatıyla kullandığım duruma göre. açınca ses güzel ve kaliteli ama o kadar açmak zorunda kalmak sıkıcı bir durum....