>>>> CAR 400 AUX Girişi Yapmak Düzenlenmiş RESIMLI ANLATIM.....>>>

__PraMiT___

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben o kadar teferruata girmedim direk streo jakla işi bitirdim şasesinide başka yerden aldım jakıda torpido gözünden cıkardım oldu bitti.. ıpod ile kullanıyorum gayet kaliteli bir ses veriyor.

Nasıl yaptığını bizde de anlatsana. bugün gittim havya ile lehim aldım bide sterio jeck. ama bi türlü cesaret edipte teybe lehim değirmedin. çok karmaşık gibi geliyor bana. eğer senin dediğin gibi sadece sterio jack la olay bitiyorsa anlatırsan sevinirim. bide resim olursa çok daha deli olur :)

bozkan38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cengiz bey elinize saglik cok güzel bir calisma olmus. bu gün sizin hazirladiginiz dökümanlarin bir ciktisini alip burda baya tutulan bir oto ses sistemcisine gittim.dökümanlari göstermeden daha önce yapip yapmadigini sordum.yapmamislar.dökümanlara bakti bakti yapariz ama teyp bozulabilir dedi :)) öyle bende yaparim dedim daha elime lehim almadim ama bozma ihtimaliyle bende yaparim heralde:)) sonra sizin pioneer teypler icin yaptiginiz cihazi sordum 200 tl civari dedi :)) bende arkama bakmadan ciktim.ama arayisim sürecek bikac yere daha sorup yaptiricam bu isi isallah.

__PraMiT___

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Amatör ötesi işçilikle Aux girişi :D :D :D

Bozkan38 Ben yaptım gayet de iyi oldu. ama öle pin yuvasıdr falan uğraşamdım (anlasam uğraşıcaktım ama ) :D
benim yaptığım da mantık aynı. sadece yol farklı biraz.

ilk önce teybi açtım. arkasından TEA 0675 entegresinin 1 ve 24 numaralı ayaklarına bir birer kablo lehimledim. resim net değil ama olsun.
2z9ck20.jpg

Sonra şaşe için de antenin bağlantısından bir kablo aldım. canlı uçlar yeşil şase ise kırmızı kablo. sonra o kabloları teybin arkasından çıkardım. bu yakından görünüm.

iof7uh.jpg

buda kablolu genel görünüm.
v489j9.jpg

u7how.jpg

sonra bu kabloları el freninin ordan kullanmak istediğim için ön konsolu tamamen boşalttım ki rahatça kaboları geçirebileyim.
2587629.jpg

kabloları bardaklık ve klimanın arkasından vites körüğünü söküp onun da altından el freniıin oraya kadar getirdim.
xerb40.jpg

ve sonra topladım. ve artık mp3 ü rahatça bağlayabileceğim 35mm stereo jack hazır. hemde orjinalliğini bozmadan :D
iyljs7.jpg

avonzq.jpg

Son düzenleme:

bekir64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
guzel paylasım ccr 600 icinde olurmu nasıl yapacam yardımcı olursanız

drlancet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok güzel anlatılmış hersey ... ben de car300 konusunda da sormustum bu soruyu :) car2004 icin aynı sekilde yapsak oluyormu

screwer06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese merhabalar,

aldığım gps'deki fm transmitter bi türlü sağlıklı ses vermiyor. Ankara'da bu işi yapan herhangi bi yer var mı? direk gidip yaptırsam, hiç karıştırmasam bilmediğim yerleri. Havyadır jacktır kablodur, herşeyiyle yapıp teslim edecek bi yer var mı bildiğiniz? şimdiden teşekkürler

screwer06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Amatör ötesi işçilikle Aux girişi :D :D :D

Bozkan38 Ben yaptım gayet de iyi oldu. ama öle pin yuvasıdr falan uğraşamdım (anlasam uğraşıcaktım ama ) :D
benim yaptığım da mantık aynı. sadece yol farklı biraz.

ilk önce teybi açtım. arkasından TEA 0675 entegresinin 1 ve 24 numaralı ayaklarına bir birer kablo lehimledim. resim net değil ama olsun.
2z9ck20.jpg

Sonra şaşe için de antenin bağlantısından bir kablo aldım. canlı uçlar yeşil şase ise kırmızı kablo. sonra o kabloları teybin arkasından çıkardım. bu yakından görünüm.

iof7uh.jpg

buda kablolu genel görünüm.
v489j9.jpg

u7how.jpg

sonra bu kabloları el freninin ordan kullanmak istediğim için ön konsolu tamamen boşalttım ki rahatça kaboları geçirebileyim.
2587629.jpg

kabloları bardaklık ve klimanın arkasından vites körüğünü söküp onun da altından el freniıin oraya kadar getirdim.
xerb40.jpg

ve sonra topladım. ve artık mp3 ü rahatça bağlayabileceğim 35mm stereo jack hazır. hemde orjinalliğini bozmadan :D
iyljs7.jpg

avonzq.jpg

Pramit'in sistemini aynen uyguladım ve gayet memnun kaldım. Tşkler emeği geçenlere :)

screwer06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
keşke bi kaç resim çekseydin :) örnek olurdu yapmak isteyen arkadaşlara.

Konuda sizin koyduğunuz resimler olduğundan gerek duymadım. Detayları dahil aynı prosedürü uyguladım. Vidaları sökmek için gerekli alyna varsa ve ince kaynak işçiliği biliyorsanız diğer kısımları en kolayı. Pramit'in resimleri herşeyi özetliyor zaten, ayrıca öncü olduğu için Mokia'ya da teşekkürler. :)

sezo33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki cdr 500 için de böyle bir çalışma yapılabilir mi acaba?
mesajı yazdıktan sonra farkettim özür dilerim konu başka bir bölümde açılmış

Son düzenleme: