Cam Sorunu

poyrazilker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar herkese

Ön sol kapı camım çalışmasına rahmen normalde camı acarken düğmeyi 2 sn uzun tutarsınız daha sonra bıraktığınızda cam kendi otomatik olarak siz düğmeye tekrar dokununcaya kadar kapanır. Fakat benim cam düğmeyi uzun tutmama rahmen bıraktığımda kendi otomatik olarak kapanmıyor sağ cam ve diğer camlarda problem yok ne olmuş olabilir.?

Cam motoru alakalı bir durum mu yok sa düğme temaslığından kaynaklanan bir durum mu bilgisi olan paylaşabilir mi ?

eRaGoN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bendede bi ara olmuştu fakat bi yerde durduktan sonra aracı stop etmiştim sonra geldim eskisi gibi çalışmaya başladı..Camı avuç içinizle biraz sağ sol yaparsanız belki hafif bi sıkışmadan dolayı kapanmıyodur..Motorda bişey olsa hiç açılmaz kapanmaz gibime geliyor..

mustafagokay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Camın içine girdiği lastiklerin içi tozdan dolmuş olabilir mi, iyice bir silseniz yağlasanız cam daha rahat inip çıkar hem...

H

hkndvc

Bilgi Girilmemiş
önce 4 camıda tamamen açın,daha sonra anahtarla kapıyı kitlerken,camların kapanması olayını yapın.düzelecektir...

poyrazilker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam herkese

cam sorununu çözdüm camların düğmelerinde program varmış benim camın böle yapmasının sebebi programı otomatikten cıkmış daha sonra düğmeye basılı tutularak programlandı 2-3 sn tutarak düğmenin ordan yeniden otomatik haline programlandı.