Cam filmi sökme yardim

astram5537

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 3 yil önce çektirdiğim cam filmlerini mecburen söktürmek zorundayim.bu işin kolay yöntemini bilen varsa yardimlarinizi bekliyorum.

demir-korkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok kolay kendinde yapabilirsin,çünkü bende kendim söktüm tüv.e takılınca.Saç kurutma makinasıyla filmin üzerinde biraz gezdirip çekiyorsun çıkıyor.

astram5537

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cam filmi

Demir korkmaz abi allah razi olsun senden abi kara kara düşünüyordum 3 yillik film nasil çikar diye bende tüv den dolayi çikariyorum

dejaay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben saç kurutma makinasıyla da uğraşmadım. Direk tornavidayla filmin ucunu kaldırdım. Sonra çektikçe film geldi.. Tabi çekerken yavaş yavaş çektim.. Bazı yerleri bütün halde çıkardım bazı yerlerde parçalı. Bir kısım izler kaldı ancak tırnağımla sürterek o kalan izleri de yok ettim. Oldukça basit bir işlemdi..

bilal55b

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim fim sökülürken kolay olmadı...
ıslatım maket bıçağı uçuyla kazıdılar 15-20 dakika sürdü sadece 1 cam

whiteman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
özellikle arka camı sökmeni hiç tavsiye etmem!!!

demir-korkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben saç kurutma makinasıyla da uğraşmadım. Direk tornavidayla filmin ucunu kaldırdım. Sonra çektikçe film geldi.. Tabi çekerken yavaş yavaş çektim.. Bazı yerleri bütün halde çıkardım bazı yerlerde parçalı. Bir kısım izler kaldı ancak tırnağımla sürterek o kalan izleri de yok ettim. Oldukça basit bir işlemdi..
Yapmayın gözünüzü sevim kardeşim camlarımı mahvedeceniz tornavidayla işin kolayı varken,adamın anası ağlar tırnağıyla kazıyınca.O şekilde ancak çok sıcak bir havada ve güneşin altında olursa biraz bırakır ama saç kurutmayla birazcık tuttunmu rahat rahat çıkartırsın ok.:good:

demir-korkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
özellikle arka camı sökmeni hiç tavsiye etmem!!!
Niçin? asıl arka camı söktürüyorlar tüv.de,ayrıca rezitans için diyorsan ısıtarak(saç kurutmayla)birşey olmaz kazırsan tağbiki bende tavsiye etmem.