:( Cam çatladı yardım

tuğba23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
trafik sigortası demişsin mali mesuliyet sigortası sadece karşı tarafın hasarını karşılar kaskon var ise yılda bir sefer indirimin bozulmadan yapar yıl sonunda yaptırman senin için iyiydi karar senin 50 tl zannetmem olsun

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Daha önce çatlak tamiri yaptıran var mı?
Varsa sonuçtan memnun musunuz?
Değiştirmek için yerli firmalardan hangisini önerirsiniz?
çatlak tamiri yeni camdan daha pahalıya gelir bu durumda, üstelik iz de kalıyor bende gecen sene tas gelmesi sonucu nokta kadar olan çatlak, o sekılde önlem almadan bindiğim için 20-25 cm ilerlemişti fakat tamir için yaklaşık 7-8 cm ken fiyat almıştım 150 TL.demişlerdi ben de gidip yan sanayii cam aldım 250 TL ye ve takdırdım sizin camın 50 TL olma ihtimali yok bence iyi araştırın ve tamiri yoluna da gitmeden değiştirin ...kolay gelsin.

tuğba23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çatlak camı çiziyorlar çatlayan yer büyümemesi için geçici çözüm

H

hkndvc

Bilgi Girilmemiş
+ tüvtürk muaynesinde çatlak cam ağır kusur olarak teşkil ediyor.

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zaten çaylak camla gezmek tehlikeli,olmadık bir zamanda başınıza iş açr, kazaya yol açar,Allah korusun, bir an önce çaresine bakmak lazım

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
ön cam orjınalı 250 tl cıvarında kaskodan gecen sene degıstım ve arka camıda degıstım
ucuz cam bembeyaz olur yolda gıderken mıden bulanır hızı gösterır tavsıye etmem cıkma cam ise 50 cıvarı normal yan sanayı camlar 100 150 tl rası dıye bılıyorum